Як відновити файли Outlook.

Відновлення пошкоджених даних Microsoft Outlook здійснюється за допомогою спеціального інструменту, програми відновлення папки «Вхідні», здатного виправити неполадки без перемикання на вихідну копію. Програма входить в пакет установки Microsoft Outlook і не вимагає окремої інсталяції.
Інструкція
1
Завершіть роботу програми Microsoft Outlook.
2
Натисніть кнопку «Пуск» для входу в головне меню системи і перейдіть в пункт «Виконати» для виклику інструменту командного рядка.
3
Введіть значеніедіск: \ Program Files \ Common Files \ System \ Map \ КодЯзика \ scanpst.exe, де КодЯзика - ідентифікатор мови (LCID) версії Microsoft (ідентифікатор російської мови - 1049), в поле "Відкрити" вікна додатка для відновлення файлів .pst.
4
Натисніть кнопку OK для виконання команди.
5
Введіть назву файлу і шлях до нього в поле «Введіть ім'я файлу». Ім'я пошкодженого файлу і шлях до нього містяться в повідомленні про помилку, що послужив причиною операції відновлення: «Не вдається розгорнути папку. Неможливо відкрити набір папок. У файлі знайдені помилки диск: \ Documents and Settings \ користувач \ Local Settings \ Application Data \ Microsoft Outlook \ Outlook.ost. Закрийте всі програми, що працюють з електронною поштою, а потім скористайтеся програмою відновлення папки «Вхідні».
6
Натисніть кнопку «Параметри» для зміни параметрів ведення протоколу під час сканування і підійміть прапорець на полі «Замінити протокол» або «доповнити» для збереження файлу протоколу в тій же папці, де зберігається файл .pst.
7
Натисніть кнопку "Почати" для виконання операції сканування.
8
Дочекайтеся закінчення сканування і підійміть прапорець на полі «Створити резервну копію файлу перед відновленням».
9
Натисніть кнопку «Відновити» для підтвердження виконання операції.
10
Дочекайтеся повідомлення про успішне відновлення файлу і запустіть додаток Microsoft Outlook, використовуючи профіль, який містить відновлений PST-файл.
11
Виберіть пункт «Список папок» в меню «Перехід» для пошуку папок «Відновлені особисті папки» (порожня) і «Втрачені і знайдені» (Містить відновлені папки і елементи).
12
Створіть новий PST-файл в папці «Відновлені особисті папки» і перетягніть в нього елементи з папки «Втрачені і знайдені».
13
Видаліть з профілю файл «Відновлені особисті папки» (PST-файл), який містить папку «Втрачені і знайдені».
Зверніть увагу
Інструмент відновлення папки «Вхідні» працює як з файлами особистих папок Microsoft Outlook 97-2002 (PST), так і з PST-файлами Microsoft Office Outlook 2003 і Microsoft Office Outlook 2007.
Корисна порада
Використовуйте також засіб перевірки цілісності файлу автономних папок (OST).
Якщо вам необхідно відновити пошкоджений або нечитаний файл Outlook, то виконати це можна декількома способами. Один спосіб передбачає використання спеціального інструменту, предустановленного в програмі, а другий вимагає установки утиліти Outlook Recovery Toolbox.
Вам знадобиться
  • - утиліта Outlook Recovery Toolbox.
Інструкція
1
Закрийте програму Microsoft Outlook. Відкрийте головне меню «Пуск» і перейдіть до команди «Виконати». Введіть cmd і натисніть кнопку «Відкрити». З'явиться командний рядок, в якій необхідно ввести наступний текст: диск:/Program Files/Common Files/System/Map/_КодЯзика_/scanpst.exe. Іншими словами, вам необхідно звернутися до файлу scanpst.exe. Замість параметра «КодЯзика» необхідно вказати ідентифікатор мови, для якого відновлюється файл. Для російської мови код - 1049.
2
Натисніть кнопку введення, щоб виконати команду. З'явиться вікно, в рядку «Введіть ім'я файлу» необхідно вказати назву відновлюваного документа і шлях до нього. Дану інформацію можна дізнатися з повідомлення про помилку, яке вискочило при спробі завантажити дані.
3
Клацніть на кнопку «Параметри» і поставте галочку в рядку «Замінити протокол». Якщо ж ви хочете відновити файл в ту ж папку, то відзначте пункт «Доповнити протокол». Натисніть кнопку «Почати», щоб програма почала сканування. Після його завершення з'явиться вікно, в якому необхідно зазначити пункт «Створити резервну копію файлу перед відновленням». Натисніть кнопку «Відновити».
4
Відкрийте програму Microsoft Outlook. Перейдіть до розділу «Список папок» і відкрийте меню «Перехід». Виберіть папку «Втрачені і знайдені», яка міститиме відновлені дані. Перенесіть необхідні файли в папку «Відновлені особисті папки".
5
Скачайте і встановіть утиліту Outlook Recovery Toolbox. Запустіть даний додаток і натисніть кнопку "Відкрити" і вкажіть шлях до ушкодженого файлу. Якщо його місце зберігання вам невідомо, то запустите команду пошуку файлів. Після цього натисніть кнопку «Ок», щоб програма приступила до сканування даних. Вкажіть папку для зберігання відновлених файлів і натисніть кнопку Save.