Як визначити розмір ковзанів. визначити розмір riedell.

При виборі ковзанів багато покупців стикаються з проблемою визначення потрібного розміру. На жаль, певних рекомендацій у цьому питанні дати неможливо, так як багато залежить від ковзанів і їх призначення. Але є одне правило: ковзани повинні щільно облягати ногу, але при цьому не пережимати її. Словом, нозі повинно бути зручно.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - сантиметр;
  • - лінійка;
  • - ручка або олівець.
Інструкція
1
Почніть з визначення розміру взуття. Зробити це просто. Пам'ятаєте, як в дитинстві мама ставила вас на аркуш паперу і обводила вашу ніжку ручкою? Зробіть те ж саме, тільки обвести бажано обидві ноги, так як вони можуть бути різновеликими і орієнтуватися краще на велику ногу. Потім візьміть лінійку і виміряйте відстань від п'яти до великого пальця.
2
Отриману величину необхідно розділити на 2/3. Наприклад, довжина сліду дорівнює 26 см, отже (26х3)/2 = 39. Ця величина і буде розміром ноги.
3
Проте важливо пам'ятати, що таким чином вираховують розмір взуття російського виробництва. Якщо ж ви хочете придбати ковзани іноземного виробництва, важливо пам'ятати, що, наприклад, англійські шевці вимірюють розмір стопи в дюймах. Для зручності покупців у всіх великих магазинах спортивних товарів є спеціальна таблиця відповідностей розмірів різних систем нумерації.
4
Не варто забувати, що ковзани, як і будь-яке взуття, повинні підходити не тільки за розміром, але і по повноті ноги. В англійській системі повнота взуття позначається буквами латинського алфавіту від A до F, маленькі розміри позначаються 2A-6А, великі - 2F-6F. Також існують інші системи позначення повноти взуття, наприклад WWW, WW, W, M, S, SS, SSS. Для того щоб не заплутатися в цих визначеннях, досить звернутися до відповідної таблиці в магазині. Якщо такої немає, можна запитати продавця.
5
Деякі фірми, що виробляють ковзани, використовують свою, відмінну від загальноприйнятих, систему вимірювання повноти взуття. Наприклад, при покупці черевик Riedell необхідно виміряти діаметр ноги в найширшому місць ступні. Вийшло кількість сантиметрів необхідно розділити на 2,54 для того, щоб перевести в дюйми.
6
Повнота черевик фірми GAM вимірюється по сліду, який ви малювали для визначення розміру ноги. За допомогою лінійки необхідно визначити відстань в найширшому місці ступні - приблизно в тому ж місці, як і при вимірюванні повноти для черевиків Riedell, тільки на площині.
Корисна порада
І не забувайте про російські морози, якщо ви збираєтеся кататися на відкритих ковзанках. У цьому випадку ковзани краще брати як мінімум на пів-розміру більше, щоб була можливість одягати їх на вовняний носок.