Як спекти торт "Мрія холостяка". покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Існує думка, що холостяки вміють тільки готувати пельмені з магазину і варити яйця. Але багатьом з них під силу приготувати і більш суттєві страви, наприклад, торт . Що таке торт «Мрія холостяка » і як його готувати, читайте далі.
Вам знадобиться
  • 3 яйця;
  • 2/3 склянки цукрової пудри;
  • 2 ст.л. какао;
  • 1 ч.л. розпушувача;
  • 3 склянки борошна;
  • 300 г шоколаду;
  • 2 лісових горішка;
  • 2 часточки білого шоколаду;
  • джем.
Інструкція
1
Виготовте пісочне тісто. Розітріть з борошном і цукровою пудрою розм'якшене масло. Додайте жовтки яєць. Розподіліть половину тіста по всій внутрішній стороні напівкруглої термостійкої форми, яку необхідно попередньо змастити олією і обсипати борошном.
2
Накрийте тісто фольгою. Потім насипте зверху боби або квасоля. Покладіть тісто в духовку і розігрійте до температури 200 градусів. Готуйте все це близько 25 хвилин, а потім вийміть фольгу з квасолею. Допікають тісто. Після того як воно буде готове, вийміть його і остудіть, але не слід виймати тісто з форми. Аналогічним чином випікаючи другу, точно таку ж частину торт а.
3
Приготуйте бісквіт. Якщо не впевнені, що зможете з цим впоратися, то можна використовувати бісквітні кубики, змішані з кремом. Покладіть їх у форму і заморозьте. Виймайте з форми вже готову півсферу.
4
Виріжете низ торт а у вигляді вісімки. Промажте все зверху значним шаром джему і залишайте просочуватися. Поріжте невеликими кубики бісквіт, який залишився.
5
Випечіть маленькі безе, діаметром близько 5 сантиметрів, збивши попередньо білки з цукром. Збийте разом зі згущеним молоком розм'якшене масло. Крем поділіть на дві частини для двох торт ів.
6
Зберіть два торт а. Промастіть одну пісочну півсферу кремом, поклавши її попередньо в форму, щоб уникнути її поломки. Змішайте залишилися кубики з кремом і помістіть їх зверху безе.
7
Заморозьте форму з торт ом на 30 хвилин. Вийміть з неї підморожене торт і зріжте бічну частину. Отримавши, таким чином, місце з'єднання двох півсфер покладіть на бісквітну основу. Аналогічним чином зробіть другий торт .
8
Нанесіть на торт крем і кожну півсферу прикрасьте зверху цукеркою. Також можна прикрасити торт світлим шоколадом. Пам'ятайте, що головне в торт е «Мрія холостяка » - не зміст, а форма.