Як написати сценарій фільму.

Здавалося б, що написання сценарію - це такий творчий, несистемний процес, майже як написання книги. Проте фахівці, які отримають ваш сценарій, можуть відкинути його, навіть не вчитуючись, якщо не будуть дотримані правила, в тому числі і правила оформлення.

Інструкція
1

Якщо ви пишете сценарій по літературному твору, то, звичайно ж, необхідно спочатку його прочитати для виділення основних значущих моментів, які увійдуть в сценарій. На основі таких моментів складається план сценарію. План складається тільки для автора - посилати його разом зі сценарієм не потрібно.

2

Пам'ятаєте, як ви розбирали художні твори на уроках літератури? Вчилися знаходити тему і ідею. Ось і при написанні сценарію це теж буде необхідно зробити. Фільм - це ж не просто картинка - ви хочете щось показати і щось сказати глядачам.

3

Фільм цікавий, якщо в ньому є проблема, яку вирішують герої. Просто опис хорошою (важкою) життя не підійде. Це не буде тримати глядача в напрузі. Яка проблема - питання відкрите, залежить від того, що ви хочете зняти. Внутрішній або соціальний конфлікт, боротьба за лідерство в бізнесі, сім'ї, парі.