Як знайти реєстр.

Стандартні інструменти, що входять в інсталяційний дистрибутив Windows, дозволяють користувачеві переглядати і редагувати записи системного реєстру комп'ютера. Головним з них є «Редактор реєстру ».
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для входу в головне меню системи і перейдіть в «Виконати».
2
Введіть значення regedit у полі «Відкрити» та натисніть клавішу Enter для входу в «Редактор реєстру ».
3
Розгорніть деревоподібну структуру реєстру натисканням на значок «+» поруч з обраною папкою для перегляду або редагування значень реєстру .
4
Використовуйте подвійний клік миші на поле обраного параметра в правій частині вікна «Редактор реєстру » для виклику діалогового вікна «Зміна строкового параметра» для редагування вибраного значення реєстру .
5
Використовуйте правий клік миші на поле обраної змінної для виклику сервісного меню, що дозволяє розгорнути, створити новий, перейменувати або видалити потрібний параметр
6
Використовуйте основне меню RegEdit, що знаходиться у верхній частині вікна програми.
7
Визначте потрібну дію і використовуйте пункти розділу «Реєстр» для- відкриття локального реєстру ; - завершення роботи поточного реєстру ; - завантаження зазначеного на диску куща реєстру для подальшої правки; - вивантаження обраного куща; - відновлення збереженої раніше копії; - збереження вибраного розділу в файл; - підключення до віддаленого компьютеру- друку гілки реєстру ; - вибору принтера; - збереження гілки реєстру у вигляді тексту; - виходу.
8
Визначте потрібну дію і використовуйте пункти розділу «Правка» для- додавання розділу; - додавання параметра зазначеного типу у виділений розділ; - видалення вибраного об'єкту.
9
Визначте потрібну дію і використовуйте пункти розділу «Структура» для- розгортання виділеного розділу без розкриття підрозділів; - розкриття виділеного розділу з усіма підрозділами; - розкриття всіх розділів активного поля; - згортки вибраного розділу.
10
Визначте потрібну дію і використовуйте пункти розділу «Вид» для- управління зовнішнім виглядом редактора реєстру ; - установки розмірів полів активного вікна; - виведення двійкових даних; - оновлення всіх відкритих вікон; - поновлення тільки активного вікна; - пошуку зазначеного розділу в активному вікні.
11
Визначте потрібну дію і використовуйте пункти розділу «Безпека» для завдання дозволів на доступ до розділу.
12
Визначте потрібну дію і використовуйте пункти розділу «Параметри» для- вибору використовуваного шрифту; - включення автоматичного оновлення вмісту відкритих вікон; - відключення збереження змін реєстру ; - підтвердження видалення; - збереження параметрів редактора при закритті програми.
Зверніть увагу
Некоректне внесення змін до реєстру може призвести до необхідності повної переустановки операційної системи комп'ютера.
Корисна порада
Використовуйте безкоштовну утиліту RegMon для визначення місця зберігання налаштувань програм в системному реєстрі.
Іноді потрібно видалити недавно встановлену програму , але при пошуку дєїнсталлятора цього файлу може не виявитися. У цьому випадку рекомендується видалити файли програми і провести очищення реєстру системи.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Regedit.
Інструкція
1
Regedit - це вбудований в операційну систему редактор реєстру. Назва є скороченням від фрази Registry edit. Ця програма служить для систематизації всіх ключів реєстру, їх створення, а також видалення. При видаленні програми необхідно очищати реєстр від непотрібних ключів, які раніше були використані засобами операційної системи.
2
Перед редагуванням файлів реєстру необхідно видалити папку з програмою. Відкрийте каталог Program Files, виберіть потрібну директорію і натисніть клавішу Delete для переміщення в «Корзину» або Shift + Delete для повного видалення з жорсткого диска.
3
Тепер перейдіть до редактора реєстру. Натисніть меню «Пуск» і виберіть елемент «Виконати» або натисніть клавіші Win + R. У вікні, перемістіть фокус курсора на порожнє поле і введіть команду regedit, а потім натисніть клавішу Enter.
4
Варто сказати, що редагування файлів реєстру новачком - справа небезпечна, тому краще створити резервну копію. Натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть пункт «Експорт». У вікні, поставте позначку навпроти рядка «Весь реєстр», введіть назву файлу і натисніть кнопку «Зберегти».
5
Експорт файлів реєстру можна здійснювати за допомогою командного рядка. Запуск командного рядка зазвичай проводиться через меню «Пуск», розділ «Стандартні програми». У вікні необхідно ввести команду regedit/E d: export.reg і натиснути Enter. Даною командою ви копіюєте файл реєстру export.reg в кореневий каталог диска «D:».
6
Для пошуку ключів, залишених самою програмою, необхідно натиснути верхнє меню «Правка» і вибрати пункт «Знайти». У вікні введіть назву програми або компанії, яка займається її розповсюдженням. Натисніть клавішу Enter або F2 для початку операції пошуку.
7
Знайдені ключі можна видалити, виділивши і натиснувши клавішу Delete. Потім потрібно закрити редактор реєстру і перезавантажити комп'ютер. Тепер ваш комп'ютер чистий від віддаленої програми.