Як почистити dvd плеєр.

В DVD- плеєрі , як і в будь-якому іншому електронному пристрої, поступово набирається пил. Вона може заважати роботі вузлів апарату, викликаючи нечітке відтворення дисків. Для очищення програвача від пилу абсолютно не обов'язково нести його в майстерню.
Інструкція
1
Вимкніть плеєр від електромережі. Те ж зробіть і з рештою підключеною до нього апаратурою. Потім від'єднайте від нього всі кабелі, запам'ятовуючи або зарисовуючи, який з них був підключений до якого роз'єму.
2
Постеліть на стіл старі газети.
3
Зніміть програвач з полиці, де він був встановлений, і перенесіть його на газети.
4
Використовуючи викрутку Philips, викрутити всі гвинти, що кріплять кришку, потім складіть їх в таке місце, де вони не загубляться. Якщо гвинти мають різну довжину або форму різьблення, запам'ятайте або замалюйте, який з них був куди ввернуть.
5
Ні в якому разі не торкайтеся до деталей імпульсного блоку живлення. У ньому є електролітичні конденсатори, які ще довго після зняття напруги зберігають небезпечний для життя заряд електрики.
6
Не використовуйте для очистки програвача пилосос - в нього можуть потрапити погано закріплені дрібні деталі (а в плеєрах, зібраних неякісно, буває і так). Скористайтеся для здування пилу ручним велосипедним насосом в металевому корпусі і без шланга, однією рукою при цьому торкаючись корпусу будь-якого роз'єму RCA на апараті. Так ви захистите плеєр від статичної електрики.
7
Не торкайтеся зчитує лінзі ні пальцями, ні тканиною, ні будь-якими іншими предметами. Будь-який дотик миттєво зашкодить її. Неприпустимо використання навіть спеціальних засобів для чищення об'єктивів. Пил з неї тільки здувайте.
8
Зберіть апарат, підключіть його до решти апаратурі, а потім до мережі. Перевірте, як він працює. Якщо зчитування дисків залишилося нестабільним, причиною несправності був не пил.
9
Плеєром, механізм якого вийшов з ладу, можна продовжувати користуватися, якщо у нього є USB-вхід. На ньому можна переглядати фотографії, а іноді відтворювати аудіо- і відеофайли з флешок. Використовувати знімні жорсткі диски можна - апарат може бути миттєво виведений з ладу підвищеним споживаним струмом.