Як поліпшити зв'язок в Skype. Як можна збільшити швидкість звуку в скайпі.

На якість зв'язку в Skype може впливати безліч факторів, починаючи від мікрофонів і колонок, і закінчуючи швидкістю інтернет-з'єднання. Практично у всіх випадках зв'язок в Skype піддається поліпшенню. Робиться воно кількома шляхами.
Інструкція
1
Одним з найважливіших факторів, що впливають на якість зв'язку інтернет-телефонії - швидкість підключення до інтернету. У разі її недостатності для підтримки зв'язку, під час розмови починають з'являтися затримки, або повні "провали" звуку. Найкращим способом поліпшення зв'язку при цьому є підписка на дорожчий і швидкісний тариф. Однак, якщо така можливість відсутня, з'єднання можна оптимізувати, кілька підвищивши його швидкість. Для цього під час розмови закрийте всі програми, які так чи інакше витрачають трафік. Це можуть бути торрент-клієнти, менеджери закачувань, онлайн-радіоприймачі і браузери, в яких проглядається потокове відео. Зменшення навантаження на канал відчутно покращить зв'язок в Skype.
2
Крім інтернет-з'єднання Skype також вимагає певної продуктивності комп'ютера. Програма сигналізує про те, що зі зв'язок ю є проблеми прямо у вікні розмови за допомогою індикатора у вигляді декількох смужок. Якщо продуктивності комп'ютера починає не вистачати, Skype оповіщає про це за допомогою спеціального повідомлення. Для того, щоб вирішити дану проблему, закрийте програми, необхідність в яких в даний момент відсутня. Якщо ви користуєтеся ноутбуком - підключіть його до електричної мережі, це допоможе дещо збільшити продуктивність. Вирішити проблему радикально можна купивши більш потужний комп'ютер, або модернізувавши сучаснішими комплектуючими старий.
3
Також перевірте працездатність навушників і мікрофону, які використовуються для зв'язку в Skype. Зробити це можна використовуючи їх в інших програмах, наприклад прослухавши музику або спробувавши записати що-небудь в програмі звукозапису. Якщо якість звуку погана - полагодите або придбайте новий пристрій відтворення або прийому звуку.