Як побудувати діаграму в ворде.

Зараз всі звіти виконуються, в основному, на комп'ютері за допомогою різних графічних і текстових програм. Найчастіше використовується текстовий редактор Word з пакету MS Office. Він дозволяє будувати діаграми і графіки власними коштами, а також імпортувати їх з табличного редактора Excel.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - MS Word.
Інструкція
1
Щоб побудувати діаграму в MS Word 2007, в головному меню увійдіть у вкладку «Вставка», потім вибирайте команду «Діаграма». З'являється вікно, в лівій частині якого наведено список шаблонів діаграм, а в правій - їх від.Вибірайте діаграму , яка, на вашу думку, підходить для вашого звіту, і підтвердіть вибір, натиснувши кнопку ОК. Слідом відкривається вікно табличного редактора MS Excel з таблицею, відповідної обраної діаграмі. Таким чином, на екрані два вікна: Word і Excel. Клацніть двічі по комірці таблиці і поміняйте її значення. Зовнішній вигляд діаграми зміниться після того, як ви натиснете клавішу Enter.
2
Можна створити діаграму в Word з таблиці. У вкладці «Вставка» натисніть кнопку «Таблиця». Вам на вибір буде запропоновано декілька способів її створення: 1. Визначити в шаблоні розмір таблиці; 2. Після вибору команди «Вставити таблицю» у вікні «Вставка таблиці» визначити її параметри: кількість рядків і стовпців і автоподбор ширини стовпців; 3. Вибрати команду «Намалювати таблицю», якщо вам потрібна таблиця з наперед заданими параметрами. З'являється інструмент «Олівець». Малюйте рядки і стовпці потрібних розмірів; 4. За командою «Таблиця Excel» в нижній частині екрану відкриється вікно цього табличного редактора. Введіть значення осередків, для завершення введення натисніть ОК; 5. За командою «Експрес-таблиці» вам буде запропоновано декілька шаблонів таблиць.
3
Заповніть таблицю даними. В головному меню вибирайте пункт «Меню». В з'явилася лінійці нового меню розкрийте список «Таблиця», потім натисніть «Виділити» і «Виділити таблицю». У цій же лінійці вибирайте пункти «Вставка» і «Об'єкт». У списку «Тип об'єкта» знайдіть «Діаграма Microsoft Graph». Програма запропонує найбільш підходящий для вашої таблиці тип діаграми. Якщо ви хочете його змінити, клацніть по зображенню двічі і вибирайте з меню пункт «Діаграма» і "Тип діаграми". Щоб повернутися в документ Word, клацніть клавішею миші в будь-якому місці за межами малюнка.
4
Щоб імпортувати таблицю з Excel, відзначте необхідні клітинки або весь лист і скопіюйте виділений фрагмент в буфер обміну комбінацією Ctrl + C. Відкрийте документ Word, намітьте місце, куди буде вставлятися таблиця, і натисніть Ctrl + V. Поруч з новими даними з'явиться кнопка «Параметри вставки». Якщо ви хочете, щоб таблиця відображала всі зміни, які вноситимуться до вихідний документ, вибирайте один з пунктів «Зберегти вихідне форматування і пов'язати з Excel» або «Використовувати стиль кінцевої таблиці і пов'язати з Excel».