Як вставити Саби. субтитри в avisub відео.

Найпростішим способом перегляду фільму іноземною мовою, не чекаючи його перекладу, є використання субтитрів. Їх вставка у відео зовсім не така складна, як це може здатися на перший погляд. Все, що вам знадобиться, - це кілька додатків.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - відео для створення субтитрів;
  • - файл з субтитрами;
  • - додатки SubRip і AviSub.
Інструкція
1
Запишіть власні субтитри, якщо вам не вдалося знайти підходящі в інтернеті або якщо ви хочете зробити свій власний переклад відео. Відкрийте текстовий редактор «Блокнот» на вашому комп'ютері. Дивіться фільм і записуйте субтитри, обов'язково зазначаючи проміжки часу, в які ви хочете їх вставити. Таким чином, формат повинен бути наступним: «Ваші субтитри» 00: 05: 04.784 -> 00: 06: 12.615.Теперь збережіть субтитри в форматі TXT.
2
Скачайте та встановіть програму SubRip на сайті http://www.divx-digest.com/software/subrip.html. Це безкоштовна програма дозволяє зберегти створені вами субтитри в форматах SRT, IDX або TXT. За допомогою цієї програми ви також можете змінити колір, розташування субтитрів, виділити їх напівжирним шрифтом або курсивом, підкреслити.
3
Скачайте додаток AviSub за посиланням http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Video/Other-VIDEO-Tools/AVI-Subt ..., встановіть і запустіть.
4
В меню AviSub клікніть на пункт "Завантажити AVI", після чого в каталозі виберіть потрібний відеофайл та натисніть клавішу "Відкрити". Натисніть кнопку "Завантажити SRT, TXT, IDX". Виберіть створений вами файл субтитрів та відкрийте його.
5
Натисніть клавішу "Створити Subbed AVI". Програма самостійно вставить в відео ваші субтитри. При перегляді відео в програвачі переконайтеся, що у вас включена функція показу субтитрів.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що кожен фільм має свого правовласника. Перш ніж викладати субтитри або відео з субтитрами в інтернет, переконайтеся, що це не суперечить ліцензії даного мультимедійного продукту.
Корисна порада
DVD-диски зазвичай містять IFO і VOB-файли для зберігання відео, аудіо, меню і субтитрів. AviSub дозволяє копіювати IFO і VOB файли з DVD на комп'ютер після вибору відповідного пункту меню програми. Ви можете витягти субтитри і використовувати їх за своїм призначенням.