Як зробити usb підсвічування.

До USB-портів можна підключати не тільки різні накопичувачі і пристрої введення-виведення інформації. Дуже часто він використовується для підключення приладів, які від нього лише харчуються. Значну частку серед них займають малопотужні джерела світла.
Інструкція
1
Знайдіть будь-яку оптичну мишу з USB-портом, що має механічні пошкодження. Якщо миша несправна, але механічних пошкоджень не має, її краще не псувати, а піддати ремонту.
2
Відріжте від маніпулятора шнур. Сам прилад надалі можна буде використовувати як джерело запчастин для відновлення працездатності інших мишей.
3
Зачистіть всі чотири дроти на кінці шнура. Розташуйте їх таким чином, щоб вони ні за яких умов не змогли замкнутися ні на екран кабелю, ні один на одного.
4
До USB-порту комп'ютера кабель поки не підключайте. Замість цього скористайтеся спеціальним зарядним пристроєм, що має такий порт прямо на корпусі. На відміну від комп'ютера, він зазвичай має захист від коротких замикань.
5
Підключивши шнур до такого зарядного пристрою, за допомогою мультиметра, що працює в режимі вольтметра постійного струму, на межі 20 В, знайдіть, між якими з проводів діє напруга в 5 вольт. Кінці інших проводів ретельно заізоліруйте.
6
Візьміть не більше десяти надяскравих білих світлодіодів. Послідовно з кожним з них включіть по резистору номіналом в 200 Ом і потужністю в 0,5 Вт Усі бесіди з'єднайте паралельно, дотримуючись полярності. Харчування на них подайте, також дотримуючись полярності, через запобіжник на 0,25 А.
7
Накладіть ізоляцію всюди, де вона потрібна. Помістіть зібраний освітлювач в будь-який відповідний корпус з діелектричного матеріалу. Проявіть фантазію - в якості такого корпусу ви можете використовувати навіть пластмасову іграшку, яка набридла вашим дітям, але яка, на вашу думку, буде красиво виглядати на вашому моніторі.
8
Підключіть готову конструкцію до комп'ютера. Включатися і виключатися вона буде одночасно з комп'ютером. Коли комп'ютер вимкнений, живити її можна від згаданого вище зарядного пристрою. Також у деяких машин харчування на USB-порти подається навіть у черговому режимі.