Як пофарбувати волосся в світлий колір.

Блондинки завжди залишатимуться в моді. Але знебарвлення волосся в домашніх умовах досить складне заняття, і краще буде, якщо цим займеться кваліфікований фахівець. Однак у випадку, якщо ви з якоїсь причини не хочете звертатися в салон, зробити це можна і самостійно.
Інструкція
1
Вирішивши остаточно і безповоротно стати блондинкою, придбайте засоби для фарбування тільки в спеціалізованих магазинах і бажано від відомого виробника. Застосування дешевих коштів виключіть категорично. Повірте, після їх застосування ви витратите море часу і коштів, для відновлення нормальної структури волосся.
2
При виборі фарби зверніть увагу на її складові. Якщо до її складу входять такі компоненти як: екстракти рослин, ультрафіолетові фільтри і натуральні масла, можете не сумніватися, це те, що вам потрібно, а чим більше відсоток окисляє речовини, тим більше шансів того, що ви отримаєте бажаний колір .
3
Якщо від природи ви маєте досить темний колір волосся, то перед фарбуванням бажано зробити процедуру освітлення і вже потім використовувати вибрану вами фарбу. Засоби для освітлення бувають кремовою, порошкоподібної та масляної консистенції. Кремоподібні і масляні освітлювачі зазвичай містити в собі речовини, що підсилюють дії окислювача в кілька разів. При застосуванні порошкових засобів, є ризик отримати опік шкіри голови.
4
Перед використанням осветляющих коштів або фарби обов'язково впевніться у відсутності алергічної реакції на них. Для цього невелику кількість засобу нанесіть на згинайте частина передпліччя і залиште на годину. Якщо через якийсь проміжок часу ви відчули печіння, а місце зіткнення з речовиною почервоніло, негайно змийте все з руки і більше не використовуйте цей препарат.
5
Межі між особою і корінням волосся перед фарбуванням краще змастити жирним кремом. Забарвлення слід починати з потиличної частини, поступово просуваючись до скроневої області. Після того, як фарба нанесена, збийте волосся руками і розчешіть по всій довжині. Не забувайте використовувати одноразові рукавички для рук. Для посилення дії фарби оберніть голову целофановим пакетом. Час впливу засобів різному і завжди вказується в інструкції.
6
Змивайте фарбу до тих пір, поки що стікає вода не стане прозорою. Для живлення і додання блиску волоссю використовуйте зміцнюючі шампуні і бальзами, а також не менше одного разу на тиждень робіть маски для волосся.
Багато жінок люблять експериментувати з кольором волосся. Якщо від природи волосся світле, то з фарбуванням зазвичай не виникає жодних проблем: фарба лягає рівно, а відтінок не сильно відрізняється від того, що на упаковці. Темноволосим людям доводиться дещо складніше, особливо якщо хочеться пофарбуватися в світлий тон.
Інструкція
1
Існує два способи пофарбувати темне волосся в світлий колір. Перший з них дозволяє досягти бажаного результату досить швидко, але при цьому він небезпечний для здоров'я волосся. Суть його полягає в тому, що волосся потрібно попередньо освітлити. Для цього найчастіше використовується перекис водню. При її використанні потрібно бути дуже обережним, оскільки можна просто спалити волосся. Існують також спеціальні освітлювачі. До їх складу також входить перекис, але діють вони дещо м'якше. Завдяки таким засобам ви зможете прибрати природний пігмент волосся, який і надає їм темний відтінок. Пам'ятайте, що іноді доводиться проводити не одну, а дві чи навіть три процедури, оскільки за один раз можна освітлюватися не більше, ніж на чотири тони. Потім волосся можна пофарбувати світлою фарбою.
2
Більш безпечний, але довгий спосіб - поступове освітлення. Для того, щоб досягти бажаного результату потрібно просто кожен раз вибирати фарбу на один-два тони світліше попередньої. Пам'ятайте про те, що фарбувати волосся можна не частіше одного разу на три тижні, інакше ви їх пошкодите. Також слід вибирати фарбу з тієї ж палітри, що і бажаний колір.
3
Будьте готові до того, що після першого і, можливо, другий фарбування, вам здасться, що колір зовсім не змінився. Насправді волосся все-таки набувають більш світлий відтінок. Наберіться терпіння: для того щоб досягти бажаного результату, може знадобитися три-чотири місяці.
4
Якщо ви не дуже добре вмієте фарбувати волосся або не впевнені в тому, що зможете підібрати правильні засоби, не ризикуйте і зверніться за допомогою до досвідченого майстра в перукарський салон. Засоби, наявні там, набагато краще тих, які можна придбати в магазині. До того ж, фахівець знає, як потрібно фарбувати темне волосся в світлий колір.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TAfXjeZlZHc