Як відзначити ювілей весілля.

Ювілей весілля - це певний рубіж, який показує наскільки міцна сім'я. Традиція святкувати ці ювілеї з'явилася вже давно. Які ж основні моменти таких урочистостей? Ця інструкція розкриє невеликі секрети.
Інструкція
1
По-перше, кожна річниця має своє смислове назву. Спочатку відзначаються скромні «ситцеві» і «паперові» ювілеї, коли молода сім'я тільки стає на ноги, набуваючи найнеобхідніші речі, облаштовуючи побут і починаючи будувати відносини.
2
Через багато років спільного життя відзначаються «золотий» і «діамантовий» ювілеї, які демонструють не тільки нажите разом багатство матеріальне, а й душевне, коли придбаний великий життєвий досвід, яким можна поділитися з онуками.
3
До кожної річниці весілля обов'язково повинні додаватися свої подарунки. Так, на шкіряну весілля (три роки спільного життя) дарують дрібні шкіряні штучки: брелки, портмоне, гаманці. На дерев'яну (п'ятиріччя шлюбу) гості приносять різні дерев'яні вироби. На рожевий ювілей (10 років) всі гості обов'язково приходять з трояндами. На порцелянову (20-річчя), зрозуміло, приносять у подарунок тільки посуд, чашки. А на срібний ювілей (25 років разом) чоловік з дружиною обмінюються срібними кільцями.
4
Якщо ви вирішите провести річницю будинку, без гостей, то святковий настрій створять квіти, тиха музика і свічки. Приготуйте романтичну вечерю, випийте шампанського, згадайте свої кращі моменти, які ви пережили разом, перегляньте фотографії.
5
Якщо ви любите рух, організуйте самі собі екскурсію по вашим улюбленим місцям: де ви познайомилися, де вперше зізналися одне одному в своїх почуттях, де вирішили пов'язати свої долі.
6
Можна просто запросити найближчих друзів і відзначити з ними цей чудовий ювілей. Тоді зібратися краще в тихому затишному кафе, де ви зустрічалися до весілля, щоб була можливість поринути ліричним спогадам.
7
А якщо любите шум і веселощі, то чому б не провести цей вечір у клубі. Адже можна чудово повеселитися з друзями.
8
Можна відзначити черговий ювілей якимось екстримом. Може бути, ви давно мріяли стрибнути з парашутом, чому б не втілити цю ідею в такий день. Вражень буде маса.
9
Зараз ставати популярним на ювілей весілля призначати повторну церемонію одруження з коханою половинкою. Це ще один привід пережити той прекрасний момент, що ви випробували в молодості.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GLan_BRohyY
Корисна порада
Який би варіант ви собі не підібрали, пам'ятайте, що ювілей - це тільки чергова риса, а попереду у вас ще багато щасливих сімейних років.