Як накрутити каре.

Можливо, однією з найдавніших на землі вважається стрижка каре . Вона зародилася ще в Давньому Єгипті. І періодично повертається в наше життя, додаючи будь-яких нових елементів в оформлення. Ось і зараз каре знаходиться на піку моди. Ці поради допоможуть вам в укладанні волосся з цією стрижкою.
Інструкція
1
Каре можна підбирати будь-якій жінці, незалежно від форми обличчя, статусу і віку. Це дійсно найпоширеніша і елегантна стрижка. Вона поєднує в собі витонченість і простоту, ідеально підходить як молоденької дівчинки, так і солідній пані. Для її укладання не потрібно багато часу.
2
Перед тим як створювати зачіску, необхідно волосся добре вимити, сполоснути кондиціонером, і, не доводячи до повного висихання, приступати до укладання.
3
Стрижка каре дуже легко вкладається. Усього кілька хвилин перед виходом з будинку, і ви маєте досконалий вигляд. Можна залишати рівний проділ або зробити його навскоси. За допомогою великої круглої щітки підвернути волосся всередину, коли сушіть - і ваша зачіска готова. А для закріплення зачіски нанесіть трохи пінки на вологе волосся перед укладанням. Після їх висихання можна зафіксувати укладку лаком.
4
Ви можете створити ефект легкості, злегка підкрутивши кінчики волосся назовні. Для цього можна використовувати праску. Така зачіска буде виглядати молодо і завзято. При цьому необхідно захоплювати пасмо нема за самі закінчення, а на кілька сантиметрів вище.
5
Дуже оригінально на каре виглядає і зигзагоподібний проділ. Зробити його зовсім просто. Розділіть волосся на дві половинки, зробіть рівний проділ гребінцем з гострими зубами. Потім гребінцем проведіть поруч у напрямку від центру голови. Розділивши волосся на пасма, повторіть процедуру. Якщо використовувати для цієї зачіски спеціальну туш для волосся, то ваша зачіска виявиться дуже оригінальною. Вона відмінно підійде для вечірки.
6
Якщо у вас попереду торжество або просто похід в театр або на виставку, зробіть наступну зачіску. Накрутіть злегка вологе волосся на бігуді і дайте їм висохнути. Акуратно зніміть бігуді і розправте локони. Будуть чудові хвилі. Щоб надійно закріпити її, можна розділити пасма пальцями і змастити гелем. А можна залишити і крупні локони і також закріпити їх.
Корисна порада
Стрижка каре популярна в багатьох країнах. Невеликі зміни в укладанні створять абсолютно новий образ. При будь укладанні з каре ви завжди будете почувати себе впевнено і стильно.