Як зробити прикраси своїми руками. Як зробити своїми руками прикраси.

Якщо дуже захотіти, то своїми руками можливо зробити будь-які гарні прикраси: будь то прості сережки та браслети або складні види кілець. Найголовніше в такій роботі мати терпіння, креативність і хорошу фантазію, і тоді всі прикраси вийдуть абсолютно ексклюзивними.
Вам знадобиться
  • нитки, шкіра, волосінь, ножиці, бісер, бусинки
Інструкція
1
На сьогоднішній день основними матеріалами для виготовлення прикрас є пластик, дерево і різні види стрічок, шкіри і тканин. Важливо пам'ятати правила носіння саморобної біжутерії: - Не варто намагатися якнайбільше обважити себе кільцями або підвісками. Це, по-перше, буде виглядати негарно, а по-друге, доставить незручність і діскомфорт.- Одягати саморобні прикраси необхідно тільки без наявності на тілі прикрас з дорогоцінних матеріалів.
2
Найпростіше, що можна зробити з прикрас своїми руками, - фенечки. В даний час фенечки виготовляються з бісеру, ниток і шкіри. Беремо в руки нитку і акуратно нанизуємо на неї необхідний за кольором бісер. Потім пов'язуємо декількох вже готових ниток за допомогою шкіри, причому робимо з них вид кіски. Після цього розстригається ножицями готові колоски по краях, таким чином, отримуючи знамениті фенечки.
3
Особливим видом прикрас є ручна біжутерія з бісеру. Існує безліч видів бісеру. В основному, він ділиться на прозорий і непрозорий. Бісер також розрізняється за розмірами і країні-виробнику. Найякіснішим і надійним є японський бісер, тому для складання ексклюзивних бус беремо саме его.Дальнейшіе кроки не представляють особливої труднощі. На шматок нитки або волосіні нанизуємо по черзі різний за кольором бісер. Також при виготовленні бус використовуємо невеликі бусинки, щоб наша біжутерія вийшла більш оригінальною і міцною. Намагаємося по черзі вставляти на нитку намистинки і бісер. Як тільки необхідна довжина бус отримана, пов'язуємо їх по краях, а зачіпки зрізаємо.
Зверніть увагу
Робимо прикраси для дачі своїми руками. Дачну ділянку - це місце, де хочеться відпочити від міської суєти і повністю насадити спілкуванням з природою. Це допомагає відновити душевну рівновагу і набути сили для трудового періоду. В якості прикрас для дачі своїми руками можна зробити дуже багато, починаючи від фіранок на вікна з сушеної соломки і закінчуючи плетеними меблями з лози.
Корисна порада
Красиві сережки. Це прикраса настільки елегантно і витончено, що здогадатися про те, що воно зроблено своїми руками, буде доволі непросто. Що вам знадобиться для створення прикраси своїми руками: - дріт сріблястого кольору (22, 24 або 26 калібру, все залежить від ефекту, якого ви бажаєте досягти, розміру каменю і розміру отвору в камені). Не потрібно робити відрізок дроту, використовуйте весь моток, обрізавши наприкінці, інакше дроту вам може не вистачити
В інтернеті описано величезна кількість технік виконання прикрас з різних матеріалів: бісеру, намистин, тканини, стразів і т.д. При наявності бажання і часу можна зробити прекрасні сережки, браслети, підвіски, кольє. Придбати матеріали для виготовлення прикрас можна в будь-якому магазині швейних приладдя. Продаються бісер, намистини, стрази настільки різноманітні, що, якщо їх правильно підібрати один до одного, то в результаті може вийти прекрасна прикраса, при цьому такого точно ні в кого не буде. Наприклад, з бісеру та страз можна сплести красиве святкове кольє.
Вам знадобиться
  • Для кольє знадобляться великі стрази (від 1,5 см в діаметрі), бісер з крупним отвором, дрібні стрази з отворами для пришивання. Колір можете вибирати на свій смак. Наприклад, можна взяти великі стрази смарагдового відтінку, дрібні - срібного кольору, бісер - чорного, блакитного, срібного кольорів.
Інструкція
1
Великі стрази будуть обплітає дрібнішими і бісером. Для того щоб зробити оправу, візьміть 3 бісеринки, установіть їх на нитку і замкніть у коло, виведіть нитку з голкою через сусідню бісеринку. Надіньте на нитку ще 2 бісеринки, протягніть голку з ниткою через першу і другу, затягніть нитку. Насадите ще 2 бісеринки і простягніть нитку через перші дві, затягніть нитку. Таким чином, сплетіть ланцюжок тієї довжини, яка відповідає розміру обплітає страза по периметру. Зробіть з отриманої ланцюжка кільце. Вийшла оправа із зубчиків.
2
Щоб вона точно підходила до стразу, з одного кінця зубчики треба потягнути. Для цього через бісер, що знаходиться в вершинах зубчиків, простягніть нитку, додаючи по одній бусинці між ними. Щоб нитка не порвалася, протягніть її через ці ж бісеринки по другому колу. Нитка затягніть і перейдіть на зовнішній край оправи, протягнувши нитку через кілька бісерінок.Чтоби оправа була масивніше, до кожної вершині зубчики на зовнішньому краї можна додати по одній бісеринці, а ще по одній розташувати між ними.
3
Вставте в оправу страз. Щоб він не випадав з оправи, простягніть нитку по колу два рази через виступаючі бісеринки, потім стягніть її і зафіксуйте. Страз готовий. Зробіть таких стразів стільки, скільки вам потрібно.
4
Плести намисто можна по будь-якій схемі для бісероплетіння, а потім просто прикрасити нашими стразами в оправі і розшити дрібними блискучими стразами. Наприклад, можна сплести просту сітку з бісеру по довжині, рівну обхвату вашої шиї. Сітка з двох бісеринок на одній стороні комірки плететься за наступним принципом: в першому і в другому ряду набирається по 10 бісеринок, нитка пропускається через першу намистинку. Третій ряд: 6 бісеринок насаджують на нитку, пропускають нитку в зворотному напрямку (зверху вниз) через третю бісеринку від останньої в'язки в другому ряду. Четвертий ряд роблю так само, як і третій, але голку в зворотному напрямку пропускають знизу вгору через третю бісеринку попередньої в'язки. Чергуючи третій і четвертий ряди, плетуть сітку потрібної довжини.
5
Обплетені великі стрази можна прикріпити по зовнішньому краю кольє, а можна вплести в основний узор. А якщо застосувати і той, і інший метод, то кольє від цього тільки буде краще.