Як налаштувати вбудований мікрофон на веб камері.

Завдяки вбудованим в веб-камери мікрофонів можна брати участь у відео-чатах і конференціях за допомогою MSN Messenger та інших програм обміну миттєвими повідомленнями. Після установки веб-камери вам потрібно вказати вірні відео і аудіо налаштування. Останні часто даються особливо складно. На щастя, наприклад, додаток MSN Messenger має простий у використанні "Майстер налаштування" щоб допомогти вам з цим.
Вам знадобиться
  • - Веб-камера;
  • - комп'ютер;
  • - додаток MSN Messenger.
Інструкція
1
Запустіть MSN Messenger подвійним клацанням миші по ярлику на робочому столі або виберіть його зі списку програм Windows в меню "Пуск". Введіть ім'я користувача та пароль для входу в систему. Зачекайте, поки програма завантажить ваш профіль.
2
Виберіть пункт меню "Інструменти", потім "Майстер налаштування аудіо/відео". Щоб запустити його, в діалоговому вікні натисніть кнопку "Далі".
3
Вкажіть вашу модель камери в списку і натисніть клавішу "Далі". Налаштуйте зображення камери, поки не побачите в ній себе. Клікніть "Далі".
4
Налаштуйте якість звучання мікрофона. Для цього рухайте мікрофон на 3-5 см від вас і регулюйте відображаються настройки про тих пір, поки його рівень чутливості не досягне середньої позначки. Говоріть у мікрофон, коли буде запропоновано, продовжуючи пересувати мікрофон, поки не прийдете до бажаних результатів. Коли закінчите, натисніть кнопку "Далі", після чого "Готово". Якщо мікрофон буде розташований занадто близько до вашої особи, ваш голос буде звучати занадто різко для співрозмовника, а якщо занадто далеко, то є ймовірність, що вас просто не почують. Після встановлення натисніть "Далі".
5
Оберіть звукову систему в списку, і знову натисніть кнопку "Далі". Перейдіть в розділ "Тестування динаміків" і переміщайте повзунок звуку вгору або вниз, щоб встановити якість звучання колонок. Щоб закінчити тестування, натисніть кнопку "Стоп". Тепер ваш мікрофон налаштований і повністю готовий до роботи.
Зверніть увагу
Переконайтеся, що ваш комп'ютер підтримує дану модель веб-камери, і вона сумісна з встановленою звуковою картою.
Корисна порада
Протестуйте якість мікрофону в спілкуванні. Для цього зробите відеодзвінок одного і запитайте його, наскільки добре він вас чує. При найменших перешкодах повертайтеся в меню налаштувань і змінюйте настройки звучання до тих пір, поки співрозмовник не буде вас чути досить голосно і ясно.