Як вибрати колір плінтуса. плінтуса підлогові Як вибрати на кухню.

Коли ремонт майже завершено, а кімнати квартири чарують своєю красою і незвичністю, справа залишається за малим: треба підкреслити ексклюзивність свого інтер'єру тонкою, але яскравою рисою - плінтусом.
Інструкція
1
Відкиньте стандарти. Пройшли важкі одноманітні часи, коли в магазинах продавалися однотипні тьмяні шпалери, коли кращим декором для кухні була побілка, а підлоги і плінтуси були стандартного неприємно-коричневого кольору . Зараз в будівельних магазинах можна знайти будь-який сучасний матеріал, вибрати шпалери під свій смак (або навіть зробити їх на замовлення) і підібрати до них відтінок статі з приголомшливою точністю. Інтер'єр кімнати повинен підкреслювати вашу індивідуальність. Традиційно підлоговий плінтус за кольором і структурі повинен відповідати підлозі. Такий стандарт пішов з тих часів, коли пів фарбували однієї, самою практичною фарбою. Щоб уникнути маркості стін, плінтус покривали таким же лаком. Зараз для оформлення підлоги можна знайти багато сучасних матеріалів практично будь-якого кольору . Зазвичай в будівельних магазинах є плінтуси, точно відповідні підлогового покриття. Таке поєднання раніше буде виграшним і легким, але, на жаль, нудним.
2
Тим, хто боїться проводити експерименти зі своїм житлом, але хоче створити сучасний модний інтер'єр, можна вибрати плінтуси в колір стін. Звичайно, плінтус під колір розписних шпалер знайти складно, але підібрати його до основного кольору стін цілком реально. Набагато простіше буде тим, хто вирішив зробити стіни однотонними.
3
Щоб кімната виглядала гармонійною, а художній образ завершеним, підлога і стіни повинні поєднуватися в кольорі або тоні. Кольори можуть бути й контрастними, і практично однаковими, головне - щоб разом вони виглядали красиво і оригінально. Підкресліть своє вміння поєднувати кольору , вибравши мозаїчний плінтус, в якому можна знайти відтінки як стін, так і підлоги. Цей варіант сміливіше, ніж попередні, проте яскравість музичного плінтуса не впадатиме в очі і дратувати консервативних гостей.