Як закінчити ювілей.

Ви збираєтеся відзначити певну дату, підвести певний рубіж. Для цього запрошуєте на ювілей друзів і родичів, замовляєте кафе, продумуєте меню і складаєте сценарій.
Інструкція
1
Зазвичай все йде своєю чергою: спочатку урочисті поздоровлення, теплі слова ювіляру, хвалебні тости, вручення подарунків та побажання подальших успіхів. Потім настає застілля, з піснями і танцями і про ювіляра часто забувають. Щоб гідно зробити завершення програми, спробуйте застосувати ці поради.
2
По-перше, ретельно продумайте сценарій. Над ним повинні працювати кілька людей. Не можна нічого упустити. Відпрацюйте всі по часу, який передбачається для поздоровлень, тостів, конкурсів, танців.
3
Слідкуйте за тим, щоб гості не сильно захоплювалися спиртним. Адже тоді чудова дата може перетворитися просто в п'янку, на якій зовсім забудуть причину, по якій зібралися.
4
Пропонуйте частіше відриватися від тарілок і виходити на участь в конкурсах і різних розіграшах. Так гості швидше познайомляться один з одним, і в залі пануватиме святкова дружня атмосфера.
5
Підготуйте заздалегідь веселі і різноманітні конкурси, в яких було б цікаво брати участь усім, а не тільки кільком найактивнішим. Чергуйте їх з рухливими іграми.
6
Пускай тамада, який займається проведенням вечора, як можна частіше нагадує про ювіляра, розкриває не тільки його професійні якості, а й душевні. Познайомить всіх гостей з родиною винуватця торжества, а родині представить співробітників і колег іменинника.
7
Зазвичай перед закінченням ювілею вносять великий торт зі свічками. Зберіть всіх гостей в коло, нехай кожен скаже по одному теплому слову-побажанню ювіляру. А той, в свою чергу, загасивши все свічки, розріже торт і кожному вручить шматок з вдячністю за проведений разом вечір.
8
Дуже добре, коли на закінчення вечора гості заспівають улюблену пісню іменинника, для цього можна навіть заздалегідь роздати підготовлені слова.
9
Перед відходом ще раз зробіть загальне фото, з обіцянкою всім гостям вручити фотографії.
10
А завершити вечір можна феєрверком. Коли всі гості зберуться на виході, влаштувати справжній салют на честь ювіляра.
11
Такий святковий вечір надовго запам'ятається і самому ювіляру і всім запрошеним. Ще довгий час вони згадуватимуть і принагідно дякувати господаря урочистості за доставлені хвилини задоволення.