Як налаштувати перемикання розкладок.

Дуже незручно, коли працюєш на декількох комп'ютерах і на всіх встановлені різні поєднання клавіш для перемикання розкладки клавіатури і мови введення. Тим не менш, налаштувати їх однаково не займе багато часу.
Інструкція
1
Для того що б змінити перемикання розкладки клавіатури в Windows XP, зайдіть в «Пуск» - «Налаштування» - «Панель управління» - «Мова і регіональні стандарти». Виберіть вкладку «Мови» та натисніть кнопку «Детальніше». Тут можна вибрати, яку мову буде встановлений за замовчуванням при запуску будь-якої програми. Для того, щоб потрапити в цей же меню в Windows 7, потрібно в панелі управління вибрати «Зміна розкладки клавіатури та інших методів вводу», потім вкладку «Мови і клавіатура» і натиснути на кнопку «Змінити клавіатуру».
2
Тепер натисніть «Параметри клавіатури», виберіть рядок «Перемикання між мовами введення» та натисніть на кнопку «Зміна поєднання клавіш». Тут можна встановити перемикання мови введення і розкладки клавіатури, вибравши з поєднань клавіш Alt - Shift і Ctrl - Shift. Виберіть потрібну і натисніть ОК.
3
Якщо вам потрібно, щоб клавіатура переключалася на англійську мову одним сполучення клавіш, а на російську іншим, тоді налаштуйте поєднання клавіш в рядках «Перемикання на англійську" і "Перемикання на російську». Після цього натисніть ОК.
4
Так само, для перемикання розкладок клавіатури можна використовувати популярну програму Plunto Switcher. Якщо ви випадково набрали російський текст в англійській розкладці і навпаки, Plunto Switcher автоматично виправить написане, переключивши розкладку. Завантажити її можна з сайту розробника http://punto.yandex.ru/download.xml.
5
Запустіть інсталяційний файл і дотримуйтесь інструкцій. Після установки і запуску, в треї з'явиться значок, що показує поточну розкладку. Перемикатися між російською та англійською мовою можна, просто клікнувши по ньому мишкою. Крім цього, Plunto Switcher вміє змінювати регістр виділеного тексту, виправляє деякі помилки і може робити багато чого іншого.