Як навчитися читати по руці.

Читання рук, або хіромантія, - це мистецтво, яке вимагає копіткого вивчення найдрібніших ліній, горбків і точок на долоні, а також їх взаємозв'язку. За допомогою знаків на долонях можна дізнатися про характер людини, її минуле і майбутнє.
Інструкція
1
Для початку зверніть увагу на форму руки. Всі руки можна умовно розділити на 4 типи: 1. Вогняний тип (довгаста долоню, короткі пальці) .Такі люди сповнені ентузіазму, емоційні, енергійні. Часом йому навіть складно впоратися зі своїми емоціями. Це творець нових ідей, людина, що живе яскравим і насиченим життям. Він мало зосереджений на деталях, воліє бачити картину в целом.2. Земний тип (квадратна долоню, короткі пальці) .Для людей земного типу характерні практичність, надійність, сталість. Вони стримані і консервативні, прості в спілкуванні. Це сумлінні працівники, яким не чужий монотонна праця, в тому числі фізіческій.3. Повітряний тип (квадратна долоню, довгі пальці) .Це люди кмітливі, проникливі, що володіють аналітичним розумом. Ясно і чітко висловлюють свої думки, цінують логіку. Надійні, люблять дотримуватися правил. Надають великого значення взаєминам з окружающімі.4. Водний тип (довгаста долоню, довгі пальці) Такі люди емоційні, вразливі. Вони володіють високою чутливістю, проникливі і мають гарну уяву. Люблять мріяти і фантазувати. Мають гарну інтуїцію. Схильні до впливу оточуючих, тому досить часто змінюють свою точку зору.
2
Далі подивіться на пагорби - горбки на поверхні долоні. Розвинений пагорб говорить про активність людини в тих сферах, за які він відповідає. Твердість горбка говорить про вміння людини застосовувати отримані знання та навички, а м'якість - про те, що він їх мало іспользует.Холми відповідають за такі якості: Холм Юпітера (під вказівним пальцем) - розум, ініціативність, честолюбство, амбітність, впевненість у собі. Пагорб Сатурна (під середнім пальцем) - серйозність, відповідальність, схильність до меланхолії, закритость.Холм Аполлона (під безіменним пальцем) - естетичний смак, успішність, ентузіазм, легкість у спілкуванні, вміння пристосовуватися до різних сітуаціям.Холм Меркурія (під мізинцем) - швидкість мислення, винахідливість, зацікавленість в навколишньому світі, дотепність, схильність до сопернічеству.Холм Венери (біля основи великого пальця) - дбайливість, вміння співчувати, прихильність, пристрасність, любовь.Холм Місяця (під мізинцем навпроти пагорба Венери) - багата уява, творче початок, мрійливість.
3
Нарешті, потрібно звернути увагу на лінії. Їх безліч, тому розглянемо тільки основние.1. Лінія жізні.Ето індикатор життєздатності людини. Якщо лінія робить глибокий півколо, то людина повна ентузіазму, енергійний і активний. Близькість до великого пальця означає пасивність, брак енергії. Розриви на лінії життя - ознака значних змін у поглядах на життя. Довжина лінії, всупереч ухваленому думку, не пов'язана напряму з довжиною жизни.2. Лінія ума.Длінная лінія розуму говорить про високий інтелектуальний потенціал людини. Чим вона довша, тим більш складно і глибоко мислить людина. Пряма лінія означає практичність мислення, а кут нахилу показує, наскільки багатою уявою володіє людина. Однак занадто вигнута лінія говорить про неадекватну оцінку реальності. Якщо лінія розуму на початку стикається з лінією життя, то можна говорити про обережність і передбачливості людини. Розвилка на кінці свідчить про оригінальність мислення, а відгалуження вгору - про великих матеріальних запросах.3. Лінія сердца.Ета лінія відповідає за емоційне життя людини. Якщо лінія закінчується біля основи пальців, то людина відкрита, він уміє красиво висловлювати свої почуття, легко переносить емоційні потрясіння. Якщо лінія пряма, в кінці не йде вгору, то такій людині важко розповідати про свої питаннях почуттях, він віддасть перевагу мовчки страждати. Це романтик, і він потребує свободи. Ланцюжок на лінії серця говорить про напругу, частих душевних злети й падіння. Острівець - ознака періоду пригніченого стану. Чітка і глибока лінія свідчить про щасливе життя і здоровому серці.
Зверніть увагу
Лінії з часом можуть змінюватися.
Корисна порада
Все знаки необхідно дивитися в сукупності.