Як зменшити брови.

Правильна і акуратна форма брів - обов'язкова умова доглянутого обличчя. Саме брови більшою мірою створюють те враження, яке ваша зовнішність справляє на оточуючих. На жаль, далеко не всім пощастило народитися з ідеальною від природи формою брів. У когось вони занадто рідкі, у кого-то занадто низькі або короткі, а у деяких брови занадто великі і великі, що виробляють неприємне, «давящее» враження. Безумовно, такі брови потребують регулярної корекції.
Вам знадобиться
  • - білий олівець;
  • - лінійка;
  • - дзеркало;
  • - щипчики для брів;
  • - манікюрні ножиці.
Інструкція
1
Надати правильну форму занадто великим брів простіше, ніж занадто ріденьким або викривленим. Але і в цьому випадку є свої тонкощі, які необхідно враховувати. І перш ніж приступати до корекції брів, потрібно знайти їх оптимальну форму, найбільш відповідну вашому обличчю. Найпростіший спосіб - це звернутися до досвідченого косметолога-візажиста. Але іноді допомога професіонала недоступна і доводиться справлятися самостійно.
2
Для того щоб знайти свою ідеальну форму брів візьміть білий олівець, лінійку і дзеркало, в якому будете добре бачити все своє обличчя. Прикладіть лінійку вертикально до внутрішнього куточка ока біля носа. У точці, де лінійка перетне брову, буде знаходитися її оптимальне початок. Відзначте це місце білим олівцем.
3
Потім прикладіть лінійку одним кінцем до крила носа, а інший встановіть на рівні свого зіниці. Точка, в якій лінійка перетне брову над зіницею, буде ідеальною вершиною її вигину. Відзначте це місце так само. Остання крапка, яку вам потрібно знайти, - це місце закінчення оптимальної брови . Знову прикладіть лінійку до крила носа і проведіть з її допомогою уявну лінію через зовнішній кут ока. Точка її перетину з бровою буде точкою закінчення брови .
4
Тепер у вас є три основні точки, що визначають межі ідеальної брови . Все, що виходить за їх межі, потребує корегування. Зменшити занадто великі і густі брови можна двома способами: вищипуванням і стрижкою. Ніколи не намагайтеся зменшити брови за допомогою голитися. По-перше, дотик бритви викликає роздратування ніжної шкіри обличчя. А по-друге, гоління тільки стимулює зростання волосків і ваші брови замість того, щоб зменшуватися, будуть рости все активніше.
5
Підстригати брови слід в тих випадках, коли їх волоски занадто довгі для простого вищипування. Щоб правильно обрізати брову зачешіте її вгору і тонкими манікюрними ножицями підстрижіть всі волоски, які виступають за спільну лінію брови . Потім так само зачешіте її вниз і знову підстрижіть виступаючі волоски. Таким чином, ви зробите брову менш густий і більше акуратною.
6
Остаточно домогтися оптимальної форми допоможе вищипування. Вискубувати брови краще відразу після душу або ванни, оскільки в цей час пори шкіри відкриті, і волоски видаляються легко без болю і подразнення. Можете попередньо зробити парову ванночку для обличчя, ефект буде тим же самим. Вищипуйте брови у напрямку росту волосся знизу вгору, поки не досягнете бажаної форми. Від середини до кінця брова повинна звужуватися, тому хвостик потрібно вищипнути більш ретельно. Слідкуйте, щоб самий кінець брови брови повинна не різко обриватися на кінці, а поступово плавно сходити нанівець.