Як відформатувати DVD-диск.

Якщо у вас пишучий DVD-привід, напевно ви стикалися з необхідністю відформатувати диск . Це може трапитися, якщо ви використовуєте формат DVD + RW, інформацію на який можна записувати неодноразово. Але перш ніж почати новий запис, стару потрібно видалити, відформатувавши диск .
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows;
  • - перезаписуваний DVD-диск;
  • - програма Nero Start Smart.
Інструкція
1
У випадку, якщо ви використовуєте операційну систему Windows ХР, для форматування диск а краще скористатися додатковими програмами. Для стирання інформації з диск а вам потрібна програма Nero Start Smart. Скачайте її з інтернету і встановіть на комп'ютер. Після установки вставте диск , інформацію з якого потрібно видалити, в оптичний привід комп'ютера.
2
Запустіть програму Nero Start Smart. В основному меню програми виберіть вкладку «Додатково». Потім у вікні виберіть "Стерти DVD». З'явиться майстер роботи програми. Дійте згідно підказкам майстра. Після завершення операції з'явиться діалогове вікно з повідомленням, що диск вдало очищений.
3
Якщо в якості операційної системи на вашому комп'ютері встановлені Windows Vista або Windows 7, то ви можете провести форматування диск а без установки додаткового програмного забезпечення. Вставте диск в оптичний привід комп'ютера. Дочекайтеся, поки диск розкрутиться і спрацює автозапуск. Після автозапуску з'явиться діалогове вікно. В цьому вікні виберіть параметр «Записати файли на диск ». З'явиться нове діалогове вікно. В цьому вікні введіть ім'я диск а. Далі виберіть команду «Показати параметри форматування» і виберіть параметри форматування. Як параметр можна вибрати файлову систему Mastered або LFS. Потім натисніть "Далі". Процес форматування буде запущений.
4
Якщо ви збираєтеся записувати на диск інформацію різних типів, наприклад, музику, фотографії та ін., Вибирати слід файлову систему LFS. Так як при форматуванні диск а в цій файлової системі він працює подібно флеш-накопичувача. У разі якщо на диск будуть записані файли одного типу, наприклад, музика або фільми, використовуйте файлову систему Mastered. Диск, записаний таким чином, буде сумісний з такими пристроями, як DVD-програвачі та програвачі компакт- диск ів.