Як визначити завантаженість.

Дані про завантаженість системних ресурсів можуть бути важливі для того, щоб з'ясувати, які процеси найбільш сильно "гальмують" роботу комп'ютера. Визначити її можна штатними засобами операційної системи або за допомогою спеціальних програм.
Інструкція
1
Найпростішим способом визначення завантаженості є її перегляд за допомогою Диспетчера Завдань Windows. Для того, щоб запустити Диспетчер Завдань, утримуйте одночасно три кнопки на клавіатурі - "Ctrl" + "Alt" + "Del". Після відкриття Диспетчера Завдань пройдіть на вкладку "Швидкодія". Завантаженість системи відображається в даному вікні за допомогою різних графіків і цифр. У лівому верхньому куті відображається ступінь завантаження центрального процесора, ліворуч від нього - хронологія його завантаження у вигляді графіка, нижче - обсяг завантаженості файлу підкачки, лівіше - хронологія його використання. Внизу вікна знаходиться інформація про завантаження фізичної пам'яті, а також пам'яті ядра.
2
Інший спосіб визначення завантаженості пов'язаний з використанням програм для діагностики системи. Однією з кращих програм такого роду є Everest. Скачайте і встановіть цю програму на ваш комп'ютер, після чого запустіть її. У лівій частині вікна програми розташовані всі пристрої та комплектуючі, дані про стан яких можна отримати. Натисніть на рядок "Системна плата". Для того, щоб дізнатися завантаженість центрального процесора, натисніть в розкрився списку на рядок "ЦП", для отримання інформації про завантаженість оперативної пам'яті натисніть в цьому ж списку на рядок "Пам'ять".
3
Якщо ви користуєтеся комп'ютером, що працює під управлінням операційної системи Windows 7, то стежити за завантаженням системи також можна прямо в реальному часі, використовуючи так звані "гаджети" робочого столу. Для того, щоб активувати гаджет, натисніть правою кнопкою миші в будь-якому порожньому місці робочого столу і виберіть команду "Гаджети". У вікні, зробіть виберіть гаджет, що стежить за завантаженістю системи та натисніть ОК. Тепер інформація про завантаження буде завжди видна на екрані у вигляді лічильників, нагадують спідометр.
Нетто-ставка і брутто-ставка є одними з основних термінів страхової справи. Брутто-ставка - це страховий тариф, який являє собою ставку внеску з одиниці страхової суми або об'єкта страхування. В свою чергу, тариф складається з нетто-ставки і навантаження до неї. Щоб розрахувати навантаження до нетто-ставки, необхідно врахувати витрати на ведення страхової справи, плановий прибуток фірми і відрахування на попереджувальні заходи.
Інструкція
1
Підрахуйте фактичні витрати з утримання страхової компанії. В них входить оплата праці штатних і позаштатних працівників, плата за оренду приміщення, комунальні платежі, плата за телефон, інтернет та інші витрати, пов'язані з діяльністю фірми. Для підрахунку фактичних витрат використовуйте дані бухгалтерського обліку за вибраний період часу.
2
Визначте загальну суму страхових платежів, які фактично надійшли в компанію за цей же період.
3
Розрахуйте питому вагу фактичних витрат фірми в сумі страхових платежів. Для цього поділіть суму фактичних витрат на суму страхових платежів. Помножте отримане число на 100%.
4
Визначте відсоток відрахувань до фонду попереджувальних заходів. Кошти цього фонду використовуються на заходи, які спрямовані на зменшення ймовірності настання страхової події. Фірма має право самостійно встановити порядок його формування та використання.
5
Встановіть максимально можливий відсоток планового прибутку страхової фірми, який потрібно закласти в страховий тариф. Планова прибуток призначена для забезпечення розвитку організації. Цією величиною можна регулювати розмір страхового тарифу - якщо він буде дуже великим, компанія може запросто втратити своїх клієнтів.
6
Обчисліть навантаження до нетто-ставки, збільшивши відсоток питомої ваги фактичних витрат фірми на відсоток відрахувань до фонду попереджувальних заходів і на відсоток планового прибутку. Залежно від форми та виду страхування навантаження до нетто-ставки може становити від 9 до 40%.
Зверніть увагу
Все тарифи по обов'язковому страхуванню встановлюються законом. Добровільне страхування регулюється правилами страхування компаній.По майновому страхуванню в основі тарифів закладена фактична або ймовірна ступінь схильності майна страхових подіях.