Як зробити прикраса для машини на весілля. Як красиво стрічками прикрасити машину на весілля.

Весілля - головна подія у вашому житті, початок сімейного життя. І завжди хочеться зробити його неповторним та незабутнім. Щоб через багато років, проведених разом, згадувати прекрасні моменти цього дня, все має бути підготовлено ідеально. У тому числі і прикраса весільного кортежу.
Інструкція
1
Ще з бабусиних розповідей і старовинних фільмів відомо, що обов'язковим атрибутом будь-якого весілля є красиве оформлення машин, на яких молоді їдуть в ЗАГС. Найпростішим варіантом буде взяти такі прикраси напрокат. Сьогодні багато фірм по організації весільних торжеств пропонують ексклюзивні варіанти прикрас автомобілів. Ви можете підібрати на свій смак кільця, дзвіночки, пластмасові квіти, стрічки.
2
Мода на ці атрибути щороку змінюється, також як і на моделі весільних нарядів. Зараз оригінально виглядають машини, прикрашені гірляндами з живих квітів. Для їх створення необхідно підбирати на темні машини квіти ніжних світлих відтінків, а до білих машинам підійдуть гірлянди з великою кількістю зелені і квітами ніжно-рожевих тонів. Найефектніший варіант - це викласти гірлянду на капоті у вигляді серця. Тут доведеться потрудитися, тому що треба надійно закріпити квіти з усіх боків.
3
Ще одним популярним варіантом прикрас авто є стрічки. Дуже добре, якщо вони будуть не прості, а спеціально манжет. Красиво виглядають стрічки, протягнуті у вигляді букви V через весь капот. У середині можна причепити красивий букет зі свіжих або пластмасових квітів.
4
Скромно, але в той же час елегантно виглядає прикраса тільки одних ручок, дзеркал і антени машини. Для цього стрічечки наріжте невеликими смужками і міцно прив'яжіть до деталей машин. На дах на спеціальному кріпленні почепили металеві кільця.
5
Якщо ви задумали весілля в етнічному стилі, можна прикрасити машини вишитими рушниками, такими ж, якими будете перев'язувати сватів. Тільки для авто не варто брати вироби з натуральної вишивкою, можна придбати ті, які значно дешевше, виконані під стилізацію вишивки.
6
Святково виглядають машини, прикрашені надувними кульками. Тут не бійтеся без яскравих кольорів - чим яскравіше, тим нарядно. Прив'язуйте їх до дзеркал, бамперах, ручкам. При великій швидкості руху кортежу кулі можуть відриватися, тому в'яжіть їх міцними різнокольоровими стрічками.
Корисна порада
Способів прикраси машин стільки, наскільки вистачить вашої фантазії. Головне це зробити так, щоб усі бачили - ось їдуть молоді.