Як позбутися від ліні.

Лень - один із серйозних гальм в діяльності будь-якої людини. Люди часто не виконують різні справи, бо лінуються. Але від цієї звички, як і від будь-якої іншої, можна і потрібно позбавлятися.
Вам знадобиться
  • щоденник
Інструкція
1
Знайдіть справу собі до душі. Подумайте, що вам подобається, чого б ви хотіли приділяти час. Телевізор та інтернет для цієї мети не підходять. Ви давно хотіли вивчити мову або зайнятися танцями? Вперед! Приділяйте цій справі хоча б годину в день. Ви не будете відкладати улюблену справу на потім, і ваш мозок звикне до цього. Будьте послідовні. Крім того, заняття улюбленою справою підніме вам настрій. Привід для ліні просто зникне.
2
Будьте енергійними. Намагайтеся більше займатися спортом, в будь-який вільний час рухаєтеся. Не забувайте і про правильне харчування. Намагайтеся більше думати про приємне. Все це зробить вас більш енергійними, а, відповідно, і більш діяльними. Підбадьоритеся, якщо ви відчуваєте, що лінь непомітно підкрадається до вас. Випийте чашку кави, розімніться, прийміть душ або послухайте улюблену музику. Це тряхне вас і прожене лінь.
3
Якщо лінь перемагає вас і ви абсолютно не хочете нічого робити, уявіть собі результат. Наприклад, подумайте про отримання прибутку або про довгоочікувану відпустку. Правильна мотивація допоможе вам впоратися з цією напастю.
4
Не дозволяйте собі ліні ться. Чим частіше ви будете піддаватися цій звичці, тим більше часу будете проводити, нічого не роблячи. З кожним разом вам все важче буде справлятися навіть із звичайними справами.
5
Робіть якнайбільше тоді, коли ви чимось натхненні. Людина в такі моменти може виконати значно більшу кількість справ, ніж зазвичай. Користуйтеся таким станом, приступайте до будь-якої роботи. Чим більше ви зробите зараз, тим менше вам доведеться робити потім.
6
Якщо ви не можете зробити якусь справу цілком, здійсните хоча б його частину. Наприклад, у вас була запланована прибирання, але ви розумієте, що цілком її зробити не зможете. В такому випадку викинете хоча б сміття. Такий настрій є першим кроком на шляху до перемоги над лінню.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PqeMZRdyYc0
Зверніть увагу
Не плутайте лінь з відпочинком. Якщо ви дійсно втомилися, не треба змушувати себе працювати далі.
Корисна порада
Використовуйте щоденник, щоб грамотно планувати свій час, не залишаючи ліні ніяких шансів.