Як підключити звук з материнської плати.

Якщо ви ще не купили окрему звукову карту або у вас не персональний комп'ютер, а ноутбук, може виникнути необхідність підключити звук з вбудованою в материнську плату звукової карти. На сучасних материнських платах такі вбудовані звукові плати досягли такого рівня, що майже ні в чому не поступаються дискретним звуковим рішенням. Навіть підтримка 8-канального звуку з боку інтегрованих звукових рішень перестала бути чимось особливим.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер (ноутбук) з ОС Windows;
  • - материнська плата з вбудованою звуковою картою;
  • - драйвера на вбудовану звукову плату;
  • - звукові колонки.
Інструкція
1
Спочатку встановіть драйвера на вбудовану звукову плату. Знайдіть диск, який додавався до вашої материнської плати, там повинно бути все необхідне, у тому числі і ці драйвера. Установка звукових драйверів відбувається практично автоматично - досить вставити диск в дисковод, клацнути рядок, що відповідає за їх установку, і слідувати інструкціям на екрані. Майстер установки попросить прийняти умови ліцензійної угоди, погодитеся з ними, клацніть «Далі» і дочекайтеся закінчення установки, після чого перезавантажте комп'ютер або ноутбук.
2
Після того, як завантажиться Windows, дочекайтеся, поки система виявить новий пристрій (тобто вашу звукову карту) і встановить на неї драйвера. В кінцевому підсумку повинно з'явитися повідомлення про те, що пристрій встановлено і готове до використання.
3
Увіткніть провід від колонок в роз'єм звукової плати. Якщо це стереоколонки, достатньо підключити тільки один провід. Якщо це 6- або 8-канальна аудіосистема, проводів може бути декілька. Якщо у вас комп'ютер, то роз'єми звукової плати зазвичай забарвлені. Зеленим або салатним кольором позначений вхід для стереоколонок та центральних колонок в разі багатоканальної аудіосистеми. Проблем з виявленням потрібного роз'єму виникнути не повинно, просто вставте туди відповідний провід. У багатоканальної аудіосистеми всі дроти, які підключаються до звукової плати, зазвичай забарвлені в ті ж кольори, що й самі роз'єми на звуковий карті.
4
У разі якщо у вас ноутбук, роз'єм звукової плати може бути довільного кольору. Щоб не помилитися, зверніться до керівництва користувача, або можете включити на ноутбуці музику і по черзі вставити штекер в декілька роз'ємів на ньому, поки не почуєте звук. Можна не боятися того, що ви вставите штекер в невірний роз'єм, так як це ніяк не шкодить роботі ноутбука.