Як скласти ідеальне резюме.

Резюме , відправлене роботодавцю - перший крок на шляху до працевлаштування. Від того, наскільки правильно і чітко воно складено, залежатиме, чи запросить вас рекрутер на зустріч, і чи зможете ви в подальшому отримати робоче місце.
Інструкція
1
На початку резюме вкажіть бажану посаду. Вона повинна точно відповідати назві вакансії, яка вам цікава. Якщо ваш професійний досвід припускає можливість претендувати на кілька позицій, складіть резюме на кожну з них, інакше у роботодавця виникне враження, що вам байдуже, ким працювати.
2
Резюме - це ваша самопрезентація, тому воно повинно мати чітку логічну структуру і зрозумілий стиль викладу. У «шапці» вкажіть ваші дані - повністю прізвище, ім'я, по батькові та дату народження. Не забудьте написати діючу контактну інформацію, за якою з вами можна зв'язатися.
3
Важливе місце в резюме займає навчальний заклад. Вкажіть повну назву ВУЗу, дату його закінчення, факультет, назва спеціальності. Наявність додаткової освіти буде додатковим плюсом і відобразить ваше прагнення до отримання нових знань і професійному зростанню.
4
Напишіть повне найменування організацій, в яких ви працювали останні 7-10 років і коротко перерахуйте виконувані обов'язки. В описі досвіду роботи дотримуйтеся золотої середини - занадто короткий опис не дасть уявлення про виконувані вами обов'язках, а надто докладний може перетворити резюме в твір.
5
Все, що не увійшло в основні розділи, але має відношення до передбачуваної посади, віднесіть до додаткової інформації. Наприклад, ступінь володіння мовами, знання спеціальних програм, професійні сертифікати.
6
Не забувайте, що резюме - діловий документ, тому не використовуйте екзотичний шрифт і яскраві кольори. Оформляйте резюме в єдиному стилі, дотримуючись поділ на абзаци і оптимальну відстань між рядками.
7
Пишіть грамотно. Відсутність помилок в резюме свідчить про ваше уміння чітко викладати свої думки. Якщо ви не впевнені в тому, що склали документ правильно, попросіть друзів і знайомих знайти і виправити помилки.