Як навчитися перемагати.

Якщо спробувати уявити собі, що людське життя - низка «невеликих ігор», то від того, як складеться рахунок, залежить ваша подальша доля. На жаль, вміння перемагати дано не кожній людині, але з часом його можна розвинути і добиватися перемог.
Вам знадобиться
  • ручка, листок
Інструкція
1
Перестаньте боятися. Страх - ворог перемоги. Погодьтеся, забитися в кут і ховатися від лякаючою вас проблеми - не сама розумна думка. Проблему потрібно вирішувати так, щоб результат ваших дій радував вас. Подивіться страху в «очі». Візьміть аркуш паперу і запишіть, що саме вас лякає в конкретній ситуації. Проаналізуйте кожен пункт і знайдіть всі можливі шляхи вирішення. Виділіть позитивні моменти. Ви повинні зробити все, щоб страх перестав бути стримуючим фактором.
2
Не відкладайте важливі справи. Плануйте час таким чином, щоб справ не стало більше, ніж ви можете зробити. Перемога можлива лише тоді, коли всі ваші дії продумані і оперативні.
3
Рушьте «стіни», що зводяться невпевненістю у власних силах. Такі ситуації виникають, коли перед людиною стоїть важка задача. У цьому випадку «стіна» харчується його сумнівами, невпевненістю, а іноді і лінню. Для того щоб її зруйнувати, займіться вирішенням цього завдання впритул, зробіть її першочерговим. Уявіть, що ви заходите в холодну воду. Якщо ви будете заходити повільно, то у вас піде на це багато часу, і з кожним кроком вода буде здаватися все холодніше й холодніше. У такому випадку краще відразу поринути з головою і поплисти. Вже через кілька хвилин вода стане для вас теплою, а купання доставить велике задоволення. Так, чим швидше ви приступите до бою, тим швидше він закінчиться на вашу користь.
4
Аналізуйте свої дії. Після вирішення ситуації розберіться, які ваші дії зумовили її результат. Будьте чесними перед собою. У разі перемоги запам'ятайте, які прийоми ви використовували, щоб надалі застосувати їх у своїй практиці. Якщо ж на цей раз ви програли, заспокойтеся і зверніть увагу на причини поразки. Нехай це стане для вас безцінним досвідом.
Корисна порада
Головна перемога - це перемога над самим собою.