Як вводити м'ясний прикорм.

Коли малюк тільки народився, то щасливим батькам здається, що той момент, коли він буде готовий до введення прикорму , ще дуже далеко. Але дітки швидко ростуть, і ось вже настає момент не тільки першого прикорму у вигляді соків, а й пора для введення в раціон крихітки м'ясного пюре.
Інструкція
1
Дочекайтеся виповнення дитині 6 місяців. Лише тільки тоді варто думати про прикорму у вигляді м'ясного пюре. Не слід давати цей вид їжі малюкові меншого віку, так як його травна система ще не буде належною мірою готова до переробки подібної «серйозної» їжі.
2
Починайте вводити м'ясне пюре з таких видів м'яса як кролик, курча, пісна телятина - вони найбільш легко засвоюються і процес звикання з м'ясної їжі пройде простіше.
3
Введення м'ясного пюре починайте з половинки чайної ложки, змішавши це кількість нового прикорму з уже відомою дитині їжею - овочевим пюре з кабачків, картоплі, гарбуза або іншим. До моменту виконання дитині 1 року кількість м'ясного прикорму можна довести до 100-125 грамів на день.
4
М'ясне пюре краще давати дитині в першій половині дня під час обіду. Це дасть батькам можливість простежити реакцію організму малюка на новий продукт і така «складна» їжа засвоїться до настання нічного сну.
5
М'ясне пюре можна приготувати як самостійно, подрібнити відварне м'ясо в блендері до пюреподібних стану і прокип'ятити його знову, додавши трохи м'ясного бульйону, так і купити вже готове в аптеці у вигляді м'ясних консервів для харчування дітей від 6 місяців. При самостійному приготуванні цієї прикорму в домашніх умовах сіль зазвичай в пюре не додають.
6
Використовуйте для приготування м'ясного прикорму тільки пісні сорти м'яса, купуючи його у перевірених виробників, так як будь-яка можлива інфекція, яка відносно легко переноситься організмом дорослої людини, заподіє маляті набагато більш серйозної шкоди.
7
Звертайте увагу при покупці м'ясних консервів для дитячого харчування на термін придатності продукту. Також при відкриванні скляній баночки консерв зверніть увагу на те, що при повороті кришки повинен прозвучати легкий хлопок. Якщо бавовни не було, то не використовуйте такі консерви - вони можуть бути зіпсовані або мають брак при виготовленні (добросовісні виробники вказують подібну ж інформацію на етикетці баночок з консервованим дитячим харчуванням).
8
Вводите прикорм малюкові після консультації з дитячим дільничним лікарем, а при необхідності і з іншими фахівцями, так як особливості здоров'я малюка можуть диктувати необхідність більш пізнього введення м'ясного прикорму в його раціон харчування.
Зверніть увагу
Термін зберігання відкритих консервів для харчування дітей зазвичай складає не більше 24 годин (він вказаний на етикетці).
Введення в раціон малюка м'ясних продуктів є важливим етапом в його житті. Точний термін вам допоможе визначити лікар-педіатр, оскільки раніше введення чревато алергічними реакціями і надмірними навантаженнями на травну систему малятка, а запізніле введення може розвинути анемію і нестача вітамінів групи В.
Інструкція
1
Віддайте перевагу на користь м'ясних продуктів промислового виробництва. Вони мають більш ніжну консистенцію і приготовлені з максимальним збереженням всіх корисних мікроелементів та вітамінів. Крім того, це заощадить ваш час, який краще витратити на спілкування з дитиною.
2
Визначтеся, яким саме м'ясним продуктом ви збираєтеся годувати дитину. Це може бути індичка, кролик або пісна яловичина. Обережніше з курячим м'ясом , оскільки воно може викликати алергію.
3
Переконайтеся в якості пропонованого малюкові продукту: перевірте термін придатності, упаковку в разі продукту промислового виробництва. Якщо готували м'ясну страву самостійно, то переконаєтеся в тому, щоб м'ясо було до кінця відвареним і мало відповідну віку дитини консистенцію.
4
Додайте пів чайної ложки м'ясного пюре в уже знайомий дитині продукт, який він зазвичай із задоволенням їсть. Краще додавати м'ясо до овочевого пюре або до супу. Поспостерігайте за дитиною протягом наступних діб.
5
Якщо споживання м'ясного препарату не викликало ніяких алергічних реакцій, то збільште обсяг м'ясного продукту на наступний день до 1 чайної ложки. У наступний день дайте дитині 2 чайних ложки м'ясного пюре і т.д. Таким чином, збільшуйте щодня обсяг м'яса до норм, відповідних віку малюка. У 8-9 місяців вона становить 30-40 г, до 11-12 місяців можна давати малюкові 50-70 г м'яса в день.
6
Познайомте дитину з іншими видами м'яса, згідно вищепереліченим пунктам.
7
Самим останнім м'ясним продуктом, з яким варто познайомити дитину, є баранина. Вона досить жирна і важка для засвоєння.
Корисна порада
Дітлахи, які харчуються грудним молоком, можуть знайомитися з м'ясними продуктами пізніше, ніж дітки, що знаходяться на штучному вигодовуванні.