Як зробити зірочку. Як зробити з паперу зірку.

Заняття орігамі не тільки розважає і розслабляє. Воно допомагає розвинути мислення, посидючість, дрібну моторику, тому корисно займатися орігамі з дітьми. Почніть з простою та знайомої кожній дитині форми зірочки. Дитя напевно буде досить, зробивши таку красу за 5 хвилин.
Вам знадобиться
  • - папір
Інструкція
1
Перший варіант - з 5 аркушів паперу квадратної форми. Візьміть перший листок. Зігніть його навпіл уздовж, розгорніть. Так само зігніть поперек і розгорніть.
2
Зігніть всі 4 кута до центру квадрата так, щоб їх сторони стикалися, а кути сходилися в центрі.
3
Два протилежних кута відігніть назад.
4
Зігніть деталь по лінії діагоналі квадрата. Так відігнуті куточки опиняться на одному рівні. Перша деталь готова. Зробіть ще п'ять таких же.
5
Вставте всі деталі один в одного відігнутими куточками. Позначте лінії згину зірочки.
6
Другий варіант - із смужки паперу шириною в 3 сантиметри і довжиною в 30-40см. Розташуйте смужку вертикально перед собою. Якщо ви використовуєте кольоровий папір - пофарбованої стороною від себе.
7
Нижній кінець підніміть вгору вліво, обведіть за віссю смужки і Протягніть зверху вниз в вийшла петлю. Затягніть її так, щоб папір не пом'ялася і вийшов п'ятикутник. Нижній зайвий кінчик загніть назад, щоб його не було видно.
8
Обмотайте цю форму залишилася частиною смужки (вона сама буде направлятися в потрібну сторону). Не робіть згини, папір повинна лягати щільно, але згини при цьому залишаються округлими. Заправте кінець смужки під попередній шар.
9
Візьміть лінійку і її ребром акуратно вогне форму посередині кожного боку п'ятикутника всередину, щоб промені зірки позначилися чіткіше.
Корисна порада
Зірочки можна розфарбувати, покрити клеєм і обсипати блискітками, приклеїти до них нитяні петлі і використовувати як новорічної іграшки.