Як налаштувати вихід в інтернет для двох комп'ютерів.

Два персональних комп'ютери можна об'єднати в локальну мережу і налаштувати загальний доступ до інтернету . Для цього не обов'язково вдаватися до допомоги програміста, а можна все зробити самостійно.
Вам знадобиться
  • - кабель;
  • - мережева карта;
Інструкція
1
Першим ділом визначте відстань, на якій знаходяться два комп'ютери один від одного. Купуйте необхідну кількість спеціального комп'ютерного кабелю. Обіжміть його кінці у спеціалізованому магазині. Придбайте мережеві карти (якщо не є вбудовані).
2
Підключіть мережеві карти до спеціального виходу материнської плати. Скачайте з сайту виробника останні оновлені версії драйверів. Встановіть їх за допомогою диспетчера установки обладнання. Перезавантажте операційну систему, щоб всі зміни та оновлення вступили в силу.
3
Підключіть кінці кабелю до мережевих карт. Повинна загорітися зелена лампочка. Прокладайте оптоволоконний кабель так, щоб уникнути механічних пошкоджень, так як це призведе до втрати якості з'єднання.
4
Зайдіть в «Пуск» - «Панель управління». Клікніть лівою кнопкою мишки по ярлику «Мережеві підключення». У діалоговому вікні ви побачите ярлик «Підключення по локальній мережі». Натисніть правою кнопкою мишки по цьому ярлику і зайдіть у властивості. Виберіть розділ TCP/IP. З першого комп'ютера введіть IP-адресу 192.168.0.1, а з другого - 192.168.0.2.
5
Оберіть ярлик «Інтернет» на вашому комп'ютері. Зайдіть у властивості і поставте «прапорець» поруч з написом «Дозволити загальний доступ до інтернету ».
6
Зайдіть з другого комп'ютера в налаштування TCP/IP. В поле «Основний шлюз» введіть IP-адресу першого комп'ютера.
7
Якщо інтернет і раніше не доступний, то вимкніть брандмауер. Зайдіть в браузер на вашому персональному комп'ютері і в адресному рядку введіть наступне: 192.168.0.1. Обновіть сторінку. Інтернет доступний.