Як вшити чоловічі штани.

Ви придбали своєму чоловікові брюки в модному магазині або через інтернет, але помилилися в розмірі. Вони і трохи більше і трохи довше. Як їх тепер вшити до потрібного вам стану, не зіпсувавши при цьому силует?
Інструкція
1
Для початку приведіть брюки в повний порядок. Для того щоб ви могли мати повне уявлення про можливі недоліки вироби, воно повинні бути випробувано. Тим більше є шанс, що після прання вовняні брюки дадуть усадку і стануть за розміром.
2
Розпоріть штанини в проблемних зонах. Якщо зайва - тільки довжина, то тоді вам потрібно обробляти тільки низ виробу. Якщо ж і в стегнах, і в талії спостерігається проблема, тоді вам необхідно відпороти пояс і розпороти обидві штанини по швах. Ширінку можна не чіпати. І якщо різниця не сильно помітна, то можна обійтися тільки розрізання внутрішніх швів. Вийміть всі нитки, щоб вони не заважали вашій подальшій роботі.
3
Розкладіть частини виробу на рівній поверхні. Обрисуйте крейдою місця колишніх швів і намалюйте аналогічні силуети на деякій відстані, на яке збираєтеся ушивати виріб по сторонах.
4
Нитками контрастного кольору намітьте місця майбутніх швів по більш вузькому силуету. Для цього досить використовувати шов «вперед голку».
5
Зшийте штанини, починаючи з ширінки. При цьому з'єднайте спочатку задні половинки між собою, потім передні. Потім прошийте внутрішні бокові шви, а після - зовнішні.
6
Ушейте пояс по швах так, щоб він ідеально підходив під отриманий розмір.
7
Пришийте сам пояс. І на довершення обробіть низ виробу. Якщо і там необхідно зменшити розмір, то просто візьміть на підгин трохи більше тканини.
8
Або просто зверніться з вашою проблемою в швейне ательє. Фахівці вирішать її в потрібний вам термін і за цілком прийнятну плату.
Корисна порада
Пам'ятайте про те, що всі шви треба разутюжіваем і запрасовують. До того ж не поспішайте зрізати зайву тканину. Краще нехай вона просто піде в шов. Адже ви можете помилитися або ж володар брюк може з часом стати більшими. Тому вам необхідно бути більш уважним. Згадуйте російську приказку: «Поспішиш - людей насмішиш!»