Як намалювати картинку з літер.

Сучасні додатки для обробки цифрових зображень мають воістину грандіозними можливостями. Крім маніпуляцій з частинами растров, вони надають кошти введення і трансформування текстових написів. Тому якщо потрібно намалювати картинку з букв, має сенс робити це в сучасному редакторі растрової графіки.
Вам знадобиться
  • - графічний редактор GIMP версій 2.xx
Інструкція
1
Створіть новий документ в GIMP. В головному меню виберіть послідовно пункти «Файл» і «Створити ...» або натисніть Ctrl + N. У вікні «Створити нове зображення» введіть логічне і фізичне дозволу зображення, установіть колірний простір і колір фону. Натисніть кнопку «OK».
2
Активуйте інструмент «Текст: створення та редагування текстових шарів». Інструмент включається при натисканні на кнопку із зображенням піктограми у формі букв и «A», розташованої на інструментальної панелі.
3
Створіть текстовий шар. Натисніть ліву кнопку миші в будь-якому місці зображення і, утримуючи її, переміщайте курсор по вертикалі і горизонталі. За курсором відобразиться і буде розтягуватися рамка. Відпустіть ліву кнопку миші. З'явиться діалогове вікно, призначене для введення тексту. Введіть будь-які букв и. Натисніть в діалозі кнопку «Закрити».
4
Виберіть бажаний розмір і гарнітуру шрифту створеної написи. На інструментальної панелі в секції «Текст» натисніть кнопку поруч з написом «Шрифт». Буде розгорнуто список гарнітур шрифтів. Клікніть мишею на якомусь із його пунктів. В текстовому полі «Розмір» вкажіть значення розміру шрифту. У списку, розташованому поруч, вкажіть одиниці вимірювання значення розміру.
5
Вкажіть типографические параметри виводу тексту. Виберіть параметри вирівнювання, клацнувши по кнопці з групи «Вирівнювання». Введіть значення відступу першого рядка, міжрядкового інтервалу і між букв енного відстані в поля, розташовані нижче.
6
Встановіть колір тексту. Клікніть по кнопці поруч з написом «Колір», що знаходиться в панелі інструментів. В діалозі «Колір тексту» виберіть потрібний колір. Натисніть кнопку «OK».
7
Трансформуйте і перемістіть текстовий напис. Якщо в цьому є необхідність, обробіть створений текстовий шар за допомогою інструментів трансформацій (таких, як «Викривлення», «Перспектива», «Обертання», «Масштаб», «Дзеркало») і фільтрів. Скорегуйте положення напису відносно фону.
8
Намалюйте картинку з букв. Повторіть кроки 2-7 потрібну кількість разів для створення результуючого зображення.
9
Збережіть зображення у файл. Натисніть Ctrl + S або виберіть у меню пункти «Файл» і «Зберегти». Вкажіть ім'я файлу, його формат директорію зберігання. Натисніть кнопку «Зберегти».