Як відправити листівку з Новим роком.

Новий рік - найграндіозніший свято року, тому привітати всіх рідних і близьких особисто неможливо. Відмінним виходом із ситуації буде розсилка листівок. Однак процес цей насправді потребує врахування багатьох факторів.
Вам знадобиться
  • - листівки з тематикою нового року;
  • - конверти для листів;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Створіть список всіх, кого ви хочете привітати. Таким чином, ніхто не залишиться без уваги. Якщо ваші друзі проживають в інших містах, уточніть адреси, щоб листівка дійшла прямо в руки. Але будьте обережні і ненав'язливі при отриманні даної інформації, адже прихід листівки повинен бути сюрпризом.
2
Правильно виберіть необхідні екземпляри. Не відправляйте, наприклад, жартівливі листівки літнім людям, в такому випадку краще зупинити свій вибір на листівках із зображенням зимової природи. Посилаючи листівку , родині, в якій є діти, віддайте перевагу варіанти, де зображений Дід Мороз зі Снігуронькою.
3
Подумайте, як краще підписати листівку . Якщо вона вже має надрукований текст, тоді буде можливість просто вказати своє ім'я та ім'я одержувача. Наприклад, «Дорогі Іванови, готовий текст, з найкращими побажаннями, Дмитро». Ще вам попалася або ви самі віддали перевагу листівку без готового поздоровлення, придумайте щось святкове і щире. Можете скласти невеликий вірш або просто обійтися хорошими побажаннями. Найголовніше: листівка не повинна бути на половину порожній або навпаки дуже записаної. Зберігайте баланс.
4
Визначтеся з часом. Листівка повинна прийти в зазначені терміни, тобто або напередодні, або числа 2-3 січня. Якщо ж з якихось причин ви запізнилися з відправленням, тоді допишіть ще й привітання з Різдвом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nW4OB6GXzt4
Зверніть увагу
Відправляйте листівки правильно. Це принесе вам і вашим друзям радісні емоції. Не підходьте до цієї справи легковажно, адже листівки можуть зберігатися роками, і вам потім буде ніяково за свої помилки.
Корисна порада
Непоганим варіантом буде посилка листівки електронною поштою, в такому випадку ваш друг отримає її вже через кілька секунд. І це буде повноцінний цифрою аналог звичайної листівки, однак величезним мінусом це способу є те, що з його допомогою можна привітати лише однієї конкретної людини. Також додаються неможливість потримати листівку в руках і ризик того, що одержувач забуде перевірити свою електронну скриньку.