Як підключати газову поверхню.

Побутова кухонна техніка користується все більшою популярністю. Найбільш затребуваними пристроями даного типу є вбудовані газові плити або газові поверхні. Крім безпосередньо установки, перед використанням необхідно коректно підключити газову поверхню .
Вам знадобиться
  • - газовий шланг;
  • - динамометрический ключ;
  • - трижильний провід;
  • - можливо, клемна колодка;
  • - хрестова і плоска викрутки.
Інструкція
1
Вивчіть супровідну документацію. Ретельно перегляньте всю доступну документацію, що входить в комплект поставки виробу. Уважно прочитайте розділ, присвячений установки та підключення газової поверхні. Як правило, в документації містяться як загальні рекомендації, так і цілком конкретні вказівки щодо процесу підключення. Зокрема, керівництво повинно містити інформацію про колірних позначеннях проводів системи електричного розпалу.
2
Підготуйте місце для підключення газової поверхні. Прокладіть до місця установки газовий шланг і електричний провід, від яких відбуватиметься харчування вироби. Приберіть з місця установки сторонні предмети та сміття.
3
Помістіть газову поверхню на місце, призначене для установки. Витягніть з вироби все вільно знімаються частини (металеві підставки під посуд, газові пальники). Вставте пристрій в створений для неї виріз в несучій поверхні.
4
Підключіть газову поверхню до живлячої електричний дріт. Використовуючи документацію, визначте висновки для підключення фази, нуля і заземлення. З'єднайте висновки поверхні з відповідними жилами живильного проводу. Для з'єднання використовуйте клемні колодки або спосіб, зазначений в інструкції.
5
Підключіть поверхню до газового шлангу. Очистіть оголовок газового патрубка пристрої і гайку газового шланга від усіх забруднень. Вкладіть еластичну прокладку або фільтр жорсткої очистки з еластичною кромкою в гайку шланга. Прикладіть гайку до патрубка. Затягніть гайку динамометричним ключем або руками.
6
Зафіксуйте поверхню в місці установки. Відпустіть гвинти, що притягають кріпильні кронштейни. Скоректуйте положення пристрою. Проконтролюйте відсутність зламів і сильних вигинів газового шланга. Зачепите кронштейни за край несучої поверхні. Затягніть гвинти.
Зверніть увагу
Затягуйте гайку газового шланга тільки динамометричним ключем або руками. Інакше можливе пошкодження гумової прокладки і виникнення витоку газу. Через кожні три роки робите заміну газового шланга щоб виключити витоку газу через тріщини, що утворюються при втраті шлангом еластичності. Завжди підключайте газову поверхню через трижильний провід, використовуйте електричні розетки із заземленням.
Корисна порада
Для визначення відповідності жив живильного проводу контактам електричної вилки, скористайтеся мультиметром в режимі омметра.