Як вибрати крісло качалку.

Для багатьох з нас крісло-качалка асоціюється із затишною атмосферою в будинку. За вікном дощ, а в будинку весело потріскує вогонь у каміні, і ви сидите в зручному кріслі-качалці з коханим томиком Буніна. Якщо ви зважилися придбати цей предмет інтер'єру, то слід дотримуватися ряд рекомендацій.
Вам знадобиться
  • меблеві магазини
Інструкція
1
Матеріал крісла-качалки слід підбирати під стиль того приміщення, в якому воно стоятиме. Для дачного балкона прекрасно підійде плетене крісло-качалка . Для вітальні з каміном відмінним варіантом буде класичне дубове або кленове крісло з подушкою. В даний час крісла-гойдалки виготовляють з верби, очерету, бамбука і різноманітних порід деревини. Ви можете вибрати матеріал, виходячи зі своїх переваг, інтер'єру приміщення і фінансових коштів.
2
Бажано погойдатися в кріслі ще в магазині, щоб перевірити зручність сидіння в ньому. Структура крісла повинна бути пружною, з правильно підібраною жорсткістю, інакше воно не буде вільно розгойдуватися. Якщо в кріслі можна розслабитися, воно легко гойдається і успішно зберігає рівновагу, коли в ньому не розгойдуються, то це вдалий вибір. Пам'ятайте, то ви повинні бути впевнені у своєму виборі, адже крісло-качалка - особливий предмет в будинку. У ньому ви будете проводити дощові віяла, читати книгу, розслаблятися, і тому не повинно бути ні найменшого натяку на дискомфорт.
3
Розміри підлокітників крісла повинні бути комфортні для ваших рук.
4
Жорсткість сидіння вибирається залежно від уподобань - м'які, пружні або жорсткі сидіння вам до душі.
5
Уважно огляньте крісло, щоб переконатися в цілісності всіх частин крісла, в особливості у відсутності розривів плетіння. Також перевірте число стиків, в кращому випадку у крісла повинен бути один стик.
6
Нове крісло може скрипіти при розгойдуванні, його видає лакове покриття, прала досить швидко. Якщо скрип видають частині крісла, то це може бути ознакою його дефекту.
Зверніть увагу
Якісне крісло-качалка може прослужити кілька десятиліть.
Корисна порада
Вчені довели не тільки розслабляючий вплив крісла-качалки на організм людини, але і здатність до підвищення концентрації.
Крісло-гойдалка у багатьох асоціюється із затишком. Залежно від матеріалу, з якого воно виготовлене, крісло прекрасно впишеться в інтер'єр квартири або заміського будинку, а якщо підійти відповідально до його вибору, цей предмет меблів зможе прослужити довгі роки.

Крісло-гойдалка: який матеріал вибрати

На вибір крісла-гойдалки впливає стиль приміщення, в якому його планується розмістити, а також фінансові можливості, оскільки вартість цього предмету меблів може значно варьіроваться.Наіболее популярні плетені крісла. Для їх виробництва використовують ротанг, вербу або очерет. Відмітна особливість плетеного крісла-качалки полягає в тому, що його виготовляють вручну, тому вартість може бути високою. Відмінною якістю і високою міцністю володіє індонезійська ротанг, крісла з нього виходять екологічно чистими, зручними і неймовірно витонченими. Вони здатні витримувати різні навантаження і володіють чудовою амортізаціей.Металл при виробництві крісел-качалок використовують лише для каркаса, а сидіння і спинку виготовляють з інших матеріалів, більш зручних для сидіння. Металева конструкція досить міцна, вона з легкістю витримує великі навантаження. Метал в кріслі поєднують з ротангу або іншими натуральними матеріаламі.Часто каркас виготовляють з деревини або фанери. Цей варіант вважається бюджетним, він може виглядати дуже благородно, але в міцності істотно поступається іншим матеріалам.В заміських будинках витончено виглядають ковані крісла, вони відмінно вписуються в дизайн веранди або альтанки на відкритому повітрі. Щоб проведення часу в кованому кріслі було максимально приємним, можна доповнити його м'якими подушками.

Як вибрати зручне крісло-качалку

Привабливий вигляд крісла-качалки важливий з естетичної точки зору, але ці меблі повинна бути не тільки красивою, але і зручною. Правильно сконструйоване крісло відрізняється пружністю, але при цьому гойдатися в ньому можна легко, практично не докладаючи зусиль. При покупці крісла в ньому неодмінно потрібно посидіти і погойдатися, щоб зрозуміти, наскільки воно відповідає вимогам комфорту та зручності. Сидіння може бути м'яким або жорстким - це залежить виключно від ваших особистих предпочтеній.Качественное крісло сприяє розслабленню тіла, тому неприпустимо відчуття скутості спини, шиї або рук. Висота підлокітників і їх ширина повинні бути максимально зручними для рук, а спинка - для спіни.Дополнітельное зручність забезпечує підставка для ніг, передбачена в деяких моделях. Вона потрібна для того, щоб можна було розслабити ступні, крім того, підставка сприяє зняттю набряклості ніг.