Як зробити обведення тексту. обведення тексту в фотошопі.

Існують різні способи привернути увагу читача до певної частини тексту . Один з цих способів - зробити обведення. За допомогою програми Photoshop це завдання можна виконати декількома способами.
Вам знадобиться
  • - Програма Photoshop.
Інструкція
1
За допомогою команди "New" («Новий») з меню "File" ("Файл") створіть новий документ в програмі Photoshop. Можете зробити те ж дію, використовуючи поєднання клавіш "Ctrl" + "N". У палітрі «Інструменти» виберіть інструмент "Horizontal Type Tool" («Горизонтальний текст»). Помістіть покажчик курсору на створений документ, клацніть лівою кнопкою миші в потрібному місці і напишіть текст. Переведіть написаний текст в растр. Для цього клацніть правою кнопкою миші по текстовому шару на панелі "Layers" («Шари») і виберіть опцію "Rasterize Type" («Растеризувати текст»). Виконайте обведення тексту . Для цього скористайтеся командою "Stroke" ("Обведення") з меню "Edit" ("Редагування"). У вікні налаштувань виберіть ширину обведення в пікселях, колір обведення і її розташування: всередині обводімого контуру, по центру або зовні контура. Натисніть кнопку "ОК". Збережіть створений документ за допомогою команди "Save" ("Зберегти") в меню "File" ("Файл").
2
Інший спосіб створення обведення дає можливість не перекладати текст в растр. Інакше кажучи, ви зможете редагувати текст з обведенням, створеної як стиль шару. Для цього створіть шар з текстом, скориставшись інструментом «Горизонтальний текст» .Клікніте правою кнопкою миші по текстовому шару і виберіть опцію "Blending Options" («Опції накладення»). Поставте галочку в чекбоксі "Stroke" («Обведення»). Клацніть по цій вкладці лівою кнопкою миші. У вкладці, налаштувань виберіть ширину обведення в пікселях. Цей параметр можна налаштувати, вводячи чистові значення в поле "Size" ("Розмір"), або пересуваючи повзунок. З розкривних списків виберіть позицію обведення і режим накладення. У списку "Fill Type" («Тип заливки») виберіть, ніж буде заповнюватися обведення: кольором, градієнтом або текстурою. У палітрі налаштуйте колір, градієнт або текстуру для обведення. Результат зміни параметрів буде відображатися в документі, який ви створили. Натисніть кнопку "ОК" .Сохраніте текст з обведенням за допомогою команди "Save" ("Зберегти") в меню "File" ("Файл").