Як навчитися домовлятися з людьми. на підвищених тонах ні до чого не приведуть.

Два різні людини - дві різні думки. Саме тому з необхідністю домовлятися і приходити до спільного знаменника доводиться стикатися дуже часто: і на роботі, і вдома, і навіть на вулиці. Уміння йти на компроміс - не ознака слабовілля і відсутності рішучості, навпаки, саме цим шляхом можна досягти кращого результату.
Інструкція
1
Уникайте крайнощів. Потрапивши в конфліктну ситуацію, кожна людина поводиться по різному. Хтось проявляє агресію, відстоюючи свою думку, і використовує будь-які методи, щоб переконати опонента у власній правоті. Інші, навпаки, погоджуються з противником, щоб уникнути з'ясування відносин, і беззаперечно приймають його точку зору. Мистецтво компромісу допоможе знаходити «золоту середину» в будь-якій ситуації. Головне - знати, як правильно поводитися.
2
Скористайтеся тайм-аутом.Еслі ви надто напружені, нервуєте і не готові до обговорення проблеми, краще зробити перепочинок і перенести переговори. Навіть 10 хвилин відпочинку допоможуть розслабитися і поглянути на питання з іншого боку. Крім того, у вас з'явиться можливість більш чітко сформулювати власну позицію. Подумайте, які моменти для вас є суттєвими, а чим ви можете поступитися. Розставивши пріоритети, ви відчуєте себе набагато спокійніше і зможете контролювати розмову.
3
Не відволікайтеся. Пам'ятайте, що ваше завдання - прийти до взаємовигідного результату з максимальним урахуванням власних інтересів. Не варто пускатися в розлогі суперечки і вже тим більше прагнути зачепити співрозмовника. Ігноруйте всі провокації з боку опонента: розмова на підвищених тонах і з'ясування стосунків ні до чого не приведуть. Зате ваш спокій і незворушність швидко згас запал супротивника.
4
Проявляйте гнучкість. Уважно вислухайте варіанти другої сторони і будьте уважні до аргументів на захист протилежної думки. Шукайте ідеальний варіант і пам'ятайте, що саме в суперечці народжується істина. Якщо є можливість поступитися, відмовившись від другорядних інтересів, зробіть це. А ось вперто стояти на своєму - погана тактика. Вміння бачити приховані можливості в пропозиціях противника і перевертати будь-які слова на свою користь дозволять вийти з конфлікту з гідністю. І не забудьте подякувати опонента після того, як рішення буде знайдено.