Як малювати фігуру людини.

Уміння малювати - це не просто приємне хобі. Крім задоволення від захватів друзів і родичів, ви зможете освоїти найрізноманітніші навички. Наприклад, навчившись малювати фігуру людини, ви одночасно вивчіть ази анатомії, міміки, перспективи та динаміки. Щоб почати, достатньо знати послідовність з кількох простих кроків.
Вам знадобиться
  • Олівці різної м'якості
  • Ластик
  • Папір
  • Посібник з анатомії
Інструкція
1
Малюєте ви вазу з квітами, кішку або фігуру людини, в першу чергу потрібно визначити саму верхню і саму нижню точки фігури, щоб розташувати малюнок на аркуші паперу.
2
Наступний важливий крок - знайти центральну точку рисуемой фігури. Для цього необхідно вірно визначити положення рисуемой фігури по відношенню до горизонтальної та вертикальної площинах.
3
Потім намітьте крайні точки людської фігури - верхівка тімені, стопи.
4
Схематично накидайте силует і основні лінії - висота і ширина таза, плечі, талія, колінні суглоби, розмір голови.
5
Уточніть раннє намічені лінії, ретельно прорисуйте фігуру людини.
Зверніть увагу
Пам'ятайте про пропорції - занадто великі руки або вуха ваш малюнок не прикрасять. Щоб малювати було легше, визначте основні пропорції вибравши як одиниці виміру одну з частин тіла, наприклад, голову або долоню.
Корисна порада
Серед стандартних норм, які слід знати, малюючи людську фігуру, наступні: довжина тіла високої людини це приблизно 8 голів (або 7,5, якщо малюємо людини середнього зросту, 7 - для низького), а опущені руки в положенні стоячи досягають половини стегна.