Як дізнатися тип фігури. Яка у мене фігура дізнатися.

Кожна жінка повинна навчитися визначати тип своєї фігури для того, щоб правильно підбирати одяг та аксесуари. Знаючи всі достоїнства і недоліки свого тіла, можна навчитися робити потрібні акценти, щоб представити свою фігуру у вигідному світлі.
Інструкція
1
У першу чергу потрібно знати про те, які тип и фігур прийнято виділяти. Як правило, найбільш часто зустрічаються такі тип и: пісочний годинник (або тип «Х»), прямокутник ( тип «Н»), трикутник ( тип «А»), перевернутий трикутник ( тип «Т»), овал ( тип «О»).
2
Зазвичай ставлення до того чи іншого тип у можна визначити візуально. Представниці тип а «Х» мають явно виражену талію, ширина ж плечей і стегон приблизно однакова. Цей тип вважається самим жіночним і не викликає складнощів при підборі гардеробу. Прямокутному тип у фігури характерна невиражена талія, яка по ширині практично не відрізняється від стегон і плечей. Така будова більше характерно для чоловіків, тому жінки, які мають таку фігуру, зазвичай виглядають нежіночно. У жінок з трикутним тип ом фігури зазвичай вузькі плечі, невеликі груди і тонка талія, а стегна при цьому дуже сильно виражені. Тому створюється враження дуже важкою нижньої частини тіла. Ноги у представниць цього тип а зазвичай повні, такі жінки часто мають виражений целюліт. Для фігури тип а «Т» характерні дуже широкі плечі і вузькі стегна. Ноги у таких жінок, як правило, трохи худі. Таке статура часто зустрічається у спортсменок, які отримують великі навантаження на руки і плечі. Жінки, що мають зайві жирові відкладення в області живота, відносяться до тип у «О».
3
Визначити тип фігури з більшою точністю можна за допомогою вимірювань. Так, у представниць фігури тип а «Х» обсяги грудей і стегон приблизно однакові, а обхват талії повинен бути менше приблизно на 20 і більше сантиметрів. Жінки, що мають фігуру прямокутного тип а при вимірах повинні отримати приблизно однакові значення об'єму грудей, стегон і талії (обхват талії може бути менше приблизно на 10 сантиметрів, не більше). Для власниць фігури тип а «А» повинні бути отримані приблизно такі значення: об'єм стегон більше об'єму грудей на 5 сантиметрів і більше, а обхват талії менше обсягу грудей не більше ніж на 20 сантиметрів. Для фігури тип а «Т» характерні приблизно однакові значення обсягів грудей і талії, а об'єм стегон може бути менше, ніж об'єм грудей на 10 сантиметрів. Вимірювання для жінок з овальним тип ом фігури необов'язкові, оскільки живіт помітно виражений, але й чисельні значення можуть це підтвердити: об'єм талії більше об'єму грудей і стегон.