Як вибрати розчинна кава.

Думка про те, що розчинна кави не має нічого спільного з натуральним, в корені помилково. Адже якісний розчинний напій виробляється з кави йних зерен. І тільки з них! Сучасні технології дозволяють зберегти смак, аромат і користь натурального кави .
Інструкція
1
В першу чергу за смакові якості кави відповідає спосіб виробництва напою, що бадьорить. Залежно від технології він буває порошковий, гранульований або сублімірованний.Для отримання порошкового кави сирі зерна обсмажують і подрібнюють. Після їх обробки гарячою водою під сильним тиском виходить тягучий густий напій. За допомогою розпилювальної сушки - струменя обжигающе гарячого повітря - випарюють воду і отримують дрібний порошок. Це найдешевший і низькоякісний вид розчинної кави .Якщо отриманий порошок спресувати з додаванням невеликої кількості вологи, то вийде кави гранульований. Як не дивно, але гранульований кави цінується вище порошкового, хоча мати і спільну з ним технологію приготування. Це пов'язано з кращим збереженням смаку та аромату кави в гранулах і хорошою розчинність їх у воде.Для отримання сублімованого кави заварену рідина заморожують до мінус 40 градусів, а рідина випарюють в умовах високого вакууму. Зневоднену масу дроблять, отримуючи гранули неправильної форми. Розчинна кави , виготовлений за цією технологією, зберігає всі корисні властивості, аромат і смак кави йних зерен. Зміст кави ина в ньому також ідентично натуральному. Тому сублімований кави вважається найкращим з розчинних. Про його високих смакових якостях говорить і ціна, яка не може бути низькою.
2
Перед покупкою кави вивчіть упаковку. По-перше, дізнайтеся про технологію виробництва, по якій зроблений цей розчинний напій. По-друге, зверніть увагу на склад. У натуральному розчинній кави не повинно бути ніяких добавок! Наявність барвників, консервантів, смакових добавок, жолудевого, ячмінного екстракту або цикорію говорить про те, що вміст банки не може називатися натуральним кави . По-третє, якісний кави не може мати термін зберігання більше 18 місяців.
3
Матеріал упаковки не впливає на смакові якості продукту. Але варто знати, що найдешевший кави розфасовують у пакети з фольги, а найкращий насипають тільки в скляну тару. Вона дозволяє ще в магазині оцінити зовнішній вигляд кави . Наприклад, занадто темний колір повідомить про те, що зерна були пересмажені і напій може мати гіркий смак. Якщо ви купуєте кави в металевій банці, то зверніть увагу, щоб вона не мала іржавих плям і не була пошкоджена. У такій неякісної упаковці кави може придбати металевий присмак.
4
Оцінити якість купленого продукту можна вже при його заварюванні. Хороший кави повинен розчинятися відразу ж. Якщо для його розчинення потрібно старанне помішування, то такий продукт не може бути якісним. Розчинна кави повинен мати насичений запах свіжообсмажених кави йних зерен з невеликою кислинкою. Гіркий присмак у роті після вживання напою, що бадьорить вказує на низькосортний кави .