Як качати бічні м'язи.

Кому не хочеться мати осину талію і рельєфний, плоский живіт. Деякі про це тільки мріють. Інші ж досягають неймовірних результатів. Отже, прес-це м'язи живота, що знаходяться між нижньою частиною грудної клітки і верхом таза. До бічних м'язам слід віднести м'язи , розташовані з боків живота і частина косих. Розглянемо найбільш дієві вправи для їх тренування.
Інструкція
1
Наклони.Ісходное становище: стоячи, руки за головою. Виконуємо нахили вбік, в одну і іншу сторони. При виконанні цієї вправи необхідно стежити за тим, щоб навантаження йшла саме на бічні м'язи . Провівши деякий кількість тренувань, можна спробувати збільшити навантаження. Початкове положення стоячи, одна рука за головою (можна покласти руку на талію), інша тримає гантелю. Досить гантелі вагою 5 кілограмів. Нахили виробляти в сторону руки з обтяженням. Виконувати 5 підходів по 20 повторень. Потім перекласти гантелю в іншу руку, і знову 5 підходів по 20 повторень.
2
Скручіванія.Потребуется гімнастичний килимок. Початкове положення: на спині, руки тримаєте за головою, підніміть плечі, ноги зігніть в колінах і підніміть таз. Робіть скручування. Ліве коліно і праве плече як би підтягуйте один до одного. Досить 2 підходи по 20 повторень. Через деякий час тренувань можливе збільшення кількості підходів до чотирьох.
3
Підйоми + скручіванія.Потребуется гімнастичний килимок. Початкове положення: на спині, руки тримаєте за головою, підніміть плечі, ноги зігніть в колінах, стопи на підлозі. Піднімайте корпус. Ліве плече - праве коліно, праве плече - ліве коліно. Тягніться таким чином 2 підходи по 20 повторень. Після декількох занять, можна збільшити кількість підходів до чотирьох.
4
Вращенія.Для цієї вправи вам буде потрібно турнік. Початкове положення: повиснути на турніку на прямих руках. Виконуємо обертальні рухи тазом. 2 підходи по 30 повторень. Через кілька тренувань кількість підходів можна збільшити до чотирьох.
5
Качать м'язи преса, зокрема, бічні і косі, слід щодня. Досягнувши певного результату, можна знизити інтенсивність тренувань і займатися через день. Почавши, не відступайте і ви здивуєте всіх своїм ідеально накачаним животом з помітним рельєфом.
Зверніть увагу
Для початку слід виконувати вправи без додаткового навантаження, так як робота з обтяженнями збільшує обсяги і спалює непотрібний жир.
Корисна порада
При обертанні на турніку, а також при скручуваннях і вправі підйом + скручування будуть задіяні не тільки бічні, а й косі м'язи преса.
М'язи преса - це не одна м'яз, а група. Тому дуже важливо, прагнучи придбати ідеально накачаний живіт з помітним рельєфом, розробити цілий комплекс для кожної з м'язів преса. Якщо ви качаєте прес тільки одним способом, не дивуйтеся, що будуть помітні лише локальні зміни. Бічні м'язи теж вимагають до себе особливої уваги. Отже, як накачати бічний прес. Ознайомтеся з деякими простими вправами, які потрібно виконувати щодня.
Інструкція
1
Ляжте на підлогу або на жорсткий диван. Поверніться на бік. Тепер, упираючись ліктем і рукою в поверхню, починайте відривати ноги, зрушені разом, від поверхні і потихеньку піднімайте їх вгору. Не впадайте у відчай, якщо в перші кілька разів у вас вийде підняти їх усього лише на кілька сантиметрів - вже через пару тижнів ви зрозумієте, наскільки великий прогрес! А вся справа в тому, що навіть при відсутності помітних успіхів, м'язи бічного преса отримують сигнал, напружуються і отримують від організму енергію і починають розроблятися. Тому так важливо не кидати вправи на півдорозі і слухати свій організм - вже після перших тренувань ви відчуєте в м'язах приємне тепло.
2
Також підкачати м'язи бічного преса допомагають звичайні скручування - щоб трохи краще зафіксувати нижню частину тулуба і повертати виключно корпус, сядьте на краєчок стільця або лаву. Випряміть спину, втягніть живіт і почніть повільно, старанно повертати корпус. Намагайтеся робити це, не напружуючи м'язи плечей і рук, і виключно силою бічних м'язів живота.
3
Відмінно діють і нахили - встаньте рівно, розправте плечі і спину, закладіть руки за голову, розведіть лікті і почніть опускатися вліво і вправо якомога повільніше, напружуючи бічні м'язи живота. Щоб усі м'язи прийшли в «бойове» положення і пробудилися - напружте живіт і втягніть його.
4
Пам'ятайте - для того, щоб рельєф живота став помітний, надзвичайно важливі аеробні навантаження, який борються з жиром і дозволяють накачаним м'язам проявити себе і стати помітними під шкірою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_TetOeJnZQM