Як умовити маму завести собаку. Як умовити мама завести тварину.

Хочеться собаку ? Дуже, дуже? Образ своєї собаки бачиться в кожній зустрічній псиною фігурі і сниться уві сні. І морально ти відчуваєш, що готовий, але ... мама не дозволяє? Умовляй! Є кілька дієвих методів.
Інструкція
1
Проси! Як кажуть, вода камінь точить. При кожному зручному випадку: "Мамо, купи собаку ; мама, купи собаку !" І так не менше десяти разів на день. Краще приурочувати до якої-небудь події в маминій життя. Наприклад, чаювання. Тоді через місяць, попиваючи чай, вона сама буде думати: "Купи собаку , купи собаку !" Купить, щоб відв'язатися.
2
Демонструй свою самостійність і надійність! Нехай мама вірить в тебе. Ти не тільки хочеш пограти з теплим щенячим грудочкою, а готовий сам виростити вірного друга. Для цього візьми на себе частину господарських турбот, наприклад, миття посуду кожен день. Розвантажить маму, щоб вона не думала, що з появою собаки її життя стане ще важче: їй доведеться ще й вигулювати тварину, годувати і мити його. Дай зрозуміти, що, добившись свого, ти не зрадиш ні маму, ні собаку .
3
Переконуй! Довід - кращий аргумент, а собака - найкращий друг людини. Собака готова на все заради господаря. Собака - це член сім'ї, друг, який завжди чекає. Собака все розуміє, вона співпереживає господареві. Собака скрасить будь дозвілля, зігріє будь-яке серце. Підтверджуй свої доводи розповідями з життя. Можна розповісти про те, як собака врятувала людину, яка вона чудова нянька або охоронець.
4
Шукай компроміс! Поцікався, чому на твоє прохання тобі відповідають "ні". У переговорах народжується істина. Обговори з мамою, яка собака найкраще підійде для ваших умов. Якщо немає часу гуляти - можна завести маленьку собачку. Породисту дорого - можна взяти цуценя дворняжки. Пес обов'язково віддячить, коли виросте.
5
Заслужи! З'ясуй, чого б мама хотіла отримати від тебе майже неможливого. Може, вона мріють, щоб її дитина вчилася на одні п'ятірки. Або приходив з вулиці вчасно, не грав в жорстокі комп'ютерні ігри, прислухався до її порад. Скажи про це мамі. Твоє рішення заслужити собаку підкреслить серйозність твоїх намірів.
6
Дай мамі потримати кандидата в домашні вихованці! Якщо такого поки немає, візьми на час у кого-небудь із знайомих або зводь на пташиний ринок. М'який щеночек в руках - навіть найтвердіша серце пом'якшиться!
Корисна порада
Запам'ятай, що все і відразу отримати не можна. Можливо, що від "хочу собаку" до її отримання пройде час, будь готовий до цього.