Як прибрати великий пробіл між словами в Ворді. Як налаштувати інтервал пробілу в ворде.

Причин занадто великих інтервалів між словами в документах Word може бути кілька - це може бути наслідком застосованих команд форматування всього тексту або окремих його блоків, або використанням спецсимволов замість звичайних прогалин. Кожна з причин має свої власні способи усунення, але якщо з'ясувати точно джерело дефекту в тексті не вдасться, можна послідовно застосувати всі засоби.
Інструкція
1
Почніть з'ясування можливих причин надмірно великих пробілів між словами, наприклад, з перевірки форматування тексту. Якщо для тексту задано вирівнювання по ширині документа, то текстовий редактор стежить за тим, щоб перші літери перших слів кожного рядка були на одній вертикальній лінії, як і останні букви останніх слів рядків. Щоб цього домогтися, редактор розтягує інтервали між словами в тих рядках, де кількість знаків виявляється недостатнім.
2
Виділіть проблемну частину тексту відкритого документа. Якщо у виправленні потребують інтервали між словами у всьому документі, то виділити його можна натисканням сполучення «гарячих клавіш» CTRL + A (це російська літера «Ф»). Зробивши це, клацніть кнопку команди вирівнювання по лівому краю - вона розміщена на вкладці «Головна» в групі команд «Абзац». Можна замінити клацання по кнопці натисканням клавіш CTRL + L.
3
Перевірте, чи не чи використані замість пробілів знаки табуляції. Для цього включите відображення в документі «недрукованих символів» - відповідна кнопка знаходиться в тій же групі команд «Абзац» на вкладці «Головна». Символи пробілів будуть позначені піднятими над базовою лінією точками, а знаки табуляції - маленькими стрілками. Якщо з'ясується, що саме вони є причиною збільшених прогалин, то скопіюйте один із знаків табуляції і натисніть сполучення клавіш CTRL + H, щоб відкрити діалог пошуку і заміни.
4
Вставте скопійований прогалину в поле «Знайти», а в полі «Замінити на» поставте звичайний пробіл. Потім натисніть кнопку «Замінити все».
5
Якщо при включеному режимі відображення недрукованих символів з'ясується, що причина занадто великих інтервалів полягає в наявності між словами не одного, а декількох прогалин, то скористайтеся тим же самим діалогом пошуку і заміни. Натисніть клавіші CTRL + H, в поле «Знайти» поставте два пробілу, в полі «Замінити на» - один, а потім натисніть кнопку «Замінити все». Після цього натисніть цю ж кнопку повторно - на випадок, якщо між словами зустрічається не по два пробіли, а більше. Натискайте кнопку до тих пір, поки Word не повідомит, що число скоєних замін дорівнює нулю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bTlnEGMBsaY