Як втілити в життя свої мрії.

Мрії - невід'ємна частина життя людини. У мріях виконуються ваші бажання. Ви можете подорожувати з коханими людьми, займатися справами, які приносять вам задоволення. Звичайно, мрії - це чудово! Але збуваються тільки ті, що мають під собою реальну основу. Виявляється, щоб втілити мрію в реальність, іноді потрібно не так вже й багато.
Вам знадобиться
  • - лист;
  • - особистий щоденник.
Інструкція
1
Знайдіть свою мрію. Ви повинні чітко знати, чого ви хочете. Бажання обов'язково збудеться, якщо ви дійсно сильно цього хочете. Якщо ж ваша мрія нав'язана вам товариством інших людей або це наслідок стереотипів, то ви на підсвідомому рівні не зможете бажати всім серцем її здійснення.
2
Щиро вірте в те, що ваша мрія реалізується. Загадати бажання і не вірити в його виконання рівносильно шаленості. Якщо ви не вірите в силу своєї думки, сумніваєтеся в чому-небудь або боїтеся, то такі ж труднощі можуть наздогнати втілення вашої мрії в життя.
3
Сформулюйте мрію. Запишіть мрію на папір або в свій особистий щоденник. Найкраще описати все детально, щоб вийшов невеликий розповідь. Розкажіть в ньому, чого саме ви хочете, як це має статися і що ви при цьому будете відчувати. Не забудьте про свої емоції, спробуйте описати своє бажання в найяскравіших фарбах.
4
Втілюйте мрію в життя. Для цього ви можете скористатися будь-якими практиками позитивного мислення. Займіться творчої візуалізацією. Уявіть, як ваша мрія рухається до вас, як вона стає зовсім реальною і, нарешті, ви знаходите її. Також можете вдатися до відповідних медитацій, мантрам або молитвам.
5
Дійте. У наш прагматичний вік, варто покладатися не тільки на силу думки. Якщо це можливо, постарайтеся докласти деяких зусиль, щоб досягти своєї мрії. Уявіть собі, що ваша мрія - це остання сходинка сходів. Акуратно піднімайтеся по кожній сходинці і ви, без сумніву, досягнете останньої.
6
Не перетворюйте втілення мрії в нав'язливе бажання. Щоб мрія здійснилася, потрібно її відпустити. Не варто сильно прив'язуватися до своїм бажанням.
7
Не опускайте руки. Навіть якщо вам здається, що ви не просунулися ні на крок до своєї мрії, не зневіряйтеся. Пам'ятайте, що найкращі з них існують для того, щоб збуватися. Можливо, вам просто варто трохи почекати.
Кажуть, що будь-яка мрія здійсненна за «правилом трьох Н»: немає нічого неможливого. Звичайно ж, що виникло в голові бажання, незалежно від того, про що метан, кожному з нас хочеться скоріше втілити в життя .
Інструкція
1
Думка матеріальна. Ефективність цього висловлювання давно доведена психологами. Мрійте правильно. Створіть словесну формулу того, що хочете отримати від життя. Розпливчасті формулювання заважають втіленню бажань в життя . Ви хочете машину? Але як ви зможете заробити на неї, якщо ви навіть не знаєте, яку модель хотіли б придбати, скільки вона буде коштувати? Переглянувши автомобільні каталоги, виберіть варіант, які вам реально підійде, а не мрійте тому, що вам хто-небудь несподівано подарує дорогу машину. Заробити самостійно на малолітражку куди краще, ніж всю життя безрезультатно мріяти, що вам несподівано подарують дорогий джип.
2
Правильний настрій - вже половина успіху. Не думайте, що все збудеться тут і зараз, варто тільки захотіти. Практично завжди потрібен певний час для втілення планів у життя - щоб заробити, перейти на новий щабель кар'єрних сходів, скинути зайві кілограми. На все це потрібні певні часові витрати. Приготуйтеся до цього. Тільки той, хто терпляче і цілеспрямовано йде до бажаного, отримає його.
3
Після того, як поставите перед собою точну мету, подумайте - а якими методами ви зможете її досягти практично? Можна збирати гроші на ремонт квартири протягом декількох років, а можна і взяти кредит у банку. А можна здати квартиру людям, які замість грошової оплати будуть готові зробити в ній ремонт безкоштовно. Але пам'ятайте: не завжди найшвидший спосіб отримати бажане - найправильніший. Якщо є можливість самій заробити на квартиру, нема чого влазити в борги або брати іпотечний кредит з драконівськими відсотками. Краще потерпіти кілька років, перекантоваться у родичів, але накопичити потрібну суму власноруч.