Як самому робити крила ангела.

Ангельські крила - улюблений атрибут маленьких дівчаток, які прагнуть покрасуватися в них на новорічному або будь-якому іншому ранку. Купити їх звичайно можна, але є можливість зробити їх самим.
Вам знадобиться
  • Картон, білий папір, білі серветки, ножиці, голка і нитка, клей (краще використовувати ПВА), гумка, синтепон, пір'я та інші прикраси на ваш розсуд, щоб привнести в оформлення крилець щось своє.
Інструкція
1
Спочатку вирішимо, якими будуть розмір і форма крилець, вирізаємо заготовку і оклеиваем білим папером.
2
Запрошуємо своє чадо і по ширині його спини вираховуємо, де прикріпити гумки. Пришиваємо або приколює за допомогою степлера гумки. Місця кріплення гумок заклеюємо шматочками паперу.
3
Прикрасити крильця можна двома способами. Перший полягає в обклеюванні їх синтепоном. Вирізаємо з 5-ти сантиметровим припуском синтепон, клеїмо його на картон і потім відтинаємо зайве. Другий спосіб дешевше - рвемо на клаптики білі серветки. Потім обмазуємо крила клеєм і обліплюють крила клаптиками серветок. Вийде дуже красиво. Також можуть стати в нагоді і пір'я зі старих подушок.
Корисна порада
А якщо у вас завалялося непотрібне боа білого або близького до нього кольору (наприклад, світло-рожевого), то можна зробити крильця, від яких будь-яка дитина буде в захваті. Просто до готових крильцям на основі синтепону по краях приклеюємо боа. Виглядати буде чудово.
Ангел - від грецького вісник, посланець. У православній традиції зображується у вигляді білявого юнака з крилами за спиною. Водночас католики надали цьому образу схожість з Амуром - крилатим хлопчиком, богом любові і сином Венери. Виготовивши ангела з паперу , ви зможете самостійно визначити, до якої традиції він ближче.
Вам знадобиться
  • Серветка або тонка біла папір;
  • Щільна червона папір;
  • Вовняна пряжа жовтого кольору;
  • Рожева папір;
  • Скрепка ;
  • Скотч;
  • Вата;
  • Клей «рідке скло»;
  • Клей-олівець.
Інструкція
1
Складіть білу тонку папір вдвічі і обріжте спочатку до квадрата, а потім до кола. Розріжте коло: половина деталі - майбутнє тулуб, дві чверті кола (внутрішні кути виріжте по лінії середини радіусу) - крила, вирізані деталі - рукава.
2
Поверніть тулуб до себе виворотом. Ображати центр, це буде виріз під горло. Проклейте поверхню клеєм-олівцем. Прикладіть співпадає за розмірами шматок червоної паперу . Коли клей висохне, згорніть тулуб в усічений конус і склейте по краях скотчем.
3
Намалюйте на рожевому папері кисті рук, виріжте і приклейте їх до широких краях рукавів. Вузькі краю приклейте до шву від спини до грудей.
4
Скачайте кульку з вати. Оберніть його шматком капронової тканини тілесного кольору (від панчохи або колготок), зав'яжіть тканину в вузол. Намалюйте обличчя: ніс, рот, очі. Можете оформити все це аплікацією.
5
Приклейте до голови волосся з жовтої вовни.
6
Закріпіть голову в вирізі під горло в усіченому конусі. Для цього скористайтеся скотчем. Приклейте крила. Ангел із серветки готовий.