Як нарізати музику на диск.

Записати музику на диск за допомогою персонального комп'ютера - завдання нескладне. Диск при цьому може бути як класичним музичним, так і бути збіркою музичних файлів різного формату. Обидва різновиди диск ов легко відтворюються всіма сучасними побутовими плеєрами.
Інструкція
1
Скачайте безкоштовну програму для запису компакт- диск ов CD Burner XP. Зробити це можна пройшовши за посиланням http://cdburnerxp.se/downloadsetup.exe, після чого встановіть її на свій комп'ютер і запустіть. Відкриється вікно, що дозволяє вибрати різні функції програми, такі як створення диск а з даними, iso образу, DVD- диск а і музичного диск а. Виберіть опцію "Створити диск з даними". Потім вставте компакт- диск в диск ґедзь, і виберіть його тип - CD або DVD. Після цього виберіть вікно додавання файлів, яке зовні нагадує вікно програми провідник.
2
В режимі додавання файлів відкрийте папку, в якій знаходиться необхідна для запису на диск музика. Музичні файли, призначені для запису, повинні мати формат mp3, чи інший, підтримуваний пристроєм, на якому ви плануєте відтворювати даний компакт- диск. Копіюйте або перетягуйте аудіозаписи в поле, розташоване ліворуч. Для стеження за кількістю вільного місця, що залишився на диск е, стежте за смугою-індикатором, розташованим внизу вікна. Переконайтеся, що всі необхідні треки підготовлені для запису, або диск заповнений.
3
Для старту фізичної записи аудіофайлів на диск натисніть кнопку «Прожиг». Не заводьте ніяких програм у фоновому режимі, щоб випадково не перервати процес пропалювання, так як при його раптової скасування диск, якщо він не був перезаписуваним, може бути зіпсований. Після закінчення пропалення перевірте якість запису диск а, повторно вставивши його в привід і запустивши.
Зверніть увагу
Записати музику на диск також можна за допомогою стандартних засобів Windows. Для цього скопіюйте і вставте необхідні файли в папку диска, відкриту в провіднику, і натисніть кнопку "Записати диск".
Корисна порада
Якщо ви хочете, щоб на диск, заповнений не до кінця, згодом можна було додавати аудіозаписи, скасуйте його фіналізірованіе перед пропаленням.