Як відключається пароль облікового запису.

Щоб захистити інформацію, що зберігається у вас на комп'ютері, від сторонніх очей, від небажаних вторгнень, можна встановити пароль облікової записи. Тоді ніхто не зможе подивитися документи, що зберігаються під вашим обліковим записом. Але буває й так, що в паролі немає необхідності. А він вже встановлений і сильно вам заважає, так як кожен раз, включаючи комп'ютер, ви змушені згадувати його або шукати, де його записали.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
У такому випадку можна легко відключити пароль облікової записи. Стандартні параметри операційної системи дозволяють необмежену кількість разів використовувати дані функції. У будь-який момент ви зможете включити пароль або змінити його на свій розсуд. Щоб відключити пароль , через меню «Пуск» увійдіть в «Панель управління».
2
Знайдіть вкладку «Облікові записи користувачів і безпека». Клацніть по ній лівою кнопкою миші. Перед вами відкриється нове вікно, в якому вам потрібно увімкнути вкладку «Обліковий запис користувачів».
3
У вікні клацніть по вкладці «Зміна пароля Windows». Коли система відкриє нове вікно, ви побачите перерахування завдань, серед яких виберіть потрібну, тобто «Видалення пароля облікового записи». В даному меню ви видалите існуючий пароль , який стоїть при вході в операційну систему.
4
Відкриється вікно, де буде рядок для введення існуючого пароля, а нижче неї команда «Видалити пароль ». У рядок введіть ваш пароль і лівою кнопкою миші клікніть по команді «Видалити». Уважно вводите пароль , так як при неправильній комбінації система просто видасть помилку. Якщо в операційній системі потрібно буде два рази ввести пароль , то просто введете одну і ту саму комбінацію в два віконця. Також це можна здійснити за допомогою команд «Копіювати» та «Вставити».
5
Тепер при включенні або перезавантаженні комп'ютера система більше не буде запитувати у вас пароль . Якщо ж ви знову захочете захистити свою інформацію, то, пройшовши той самий шлях, клікніть по вкладці «Створення пароля облікового записи». Задайте новий пароль , клікніть «Ok». І ваш комп'ютер або ваш обліковий запис на комп'ютері для декількох користувачів (наприклад, в офісі компанії) знову під контролем.