Як зменшити екран монітора.

Дозвіл екрана монітора дозволяє поліпшити якість зображення. Висока роздільна здатність робить все відображаються елементи більш чіткими. Значки на екрані дрібні, кількість відображуваних на екрані елементів значно більше. Низький дозвіл робить відображаються елементи крупніше, їх легко розрізнити, але поміститься їх на екрані набагато менше.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Збільшити або зменшити дозвіл екрана монітора нескладно. Для цього клікніть лівою кнопкою миші по кнопці меню «Пуск». У списку, праворуч виберіть вкладку «Панель управління».
2
Перед вами відкриється діалогове вікно з переліком всіх можливостей вашого комп'ютера і різних налаштувань. Знайдіть вкладку «Оформлення та персоналізація». На різних операційних системах вкладка може називатися по-різному. Може бути просто «Персоналізація». Однак особливих відмінностей немає, тому проблем з цією операцією не виникне. Клацніть по ній лівою кнопкою миші.
3
Далі виберіть завдання «Налаштування дозволу екрана ». Перед вами відкриється вікно «Монітор». У лівій нижній частині вікна размешена шкала з повзунком. Вище неї напис «Дозвіл». Якщо на вашому комп'ютері встановлено високий дозвіл, то повзунок буде знаходитися у значення «Вище». Під шкалою написано дозвіл екрана , встановлене в даний момент. Наприклад, 1280 на 800 точок.
4
Підведіть курсор миші до повзунка, клікніть по ньому і, не відпускаючи клавішу миші, рухайтеся до значення «Нижче». Значення дозволу екрана зміниться. Система задасть питання: «Зберегти новий дозвіл?». Клацніть по кнопці «Ok» або «Зберегти». Операція зменшення дозволу екрана завершена. Значки на екрані, відкриваються вікна стануть значно більшими. Ви зможете легко розрізняти значки. Але їх краю, а також краї вікон можуть бути нерівними. Так відбувається при низькій роздільній здатності екрана .
5
Ви можете спробувати різні варіанти вирішення екрана . При цьому варто враховувати той факт, що розмір ярликів на комп'ютері буде змінюватися, тому звертайте на це особливу увагу. В цілому ж можна сказати, що змінити дозвіл екрана на комп'ютері зовсім не складно, головне все робити покроково. Надалі у вас не виникне подібних проблем при роботі з комп'ютером.