Як зробити папір з квітами.

Якщо ви поділяєте захоплення hand-made'ом, що стало по-справжньому масовим, то напевно знаєте, що підібрати витратні матеріали - це вже півсправи. Але не завжди можливо знайти підходящі по дизайну, якістю та ціною. Наприклад, папір ручної вичинки коштує дуже дорого, а асортимент її часто обмежений. Вирішити ці проблеми можна, знову-таки звернувшись до «домашнього» творчості - зробити папір самим.
Вам знадобиться
  • Гербарій з квітів і листя, старі газети, серветки, клей ПВА, міксер, москітна сітка/марля, піднос, рушник, поролонова губка, праска
Інструкція
1
Візьміть в якості основи для нового паперу старі серветки, газети або списані аркуші. Порвіть її на дрібні шматочки. Можна використовувати серветки різних кольорів, щоб в результаті отримати потрібний відтінок. З тією ж метою можна додати водорозчинні фарби, чай або кава.
2
Складіть папір в каструлю і залийте її теплою водою. Подрібніть масу міксером до стану однорідності.
3
Додайте в отриману «кашку» чайну ложку клею ПВА. Можна в цей же час додати засушені травинки або крупу - для декоративного ефекту. Консистенція суміші повинна нагадувати сметану. Якщо вона виходить занадто густий, розбавте теплою водою. Ретельно розмішайте масу ще раз.
4
Вистеліть на піднос три шари дрібної москітної сітки або марлі. Вилийте вміст каструлі на піднос і рівномірно розподіліть. Чим тонше буде шар, тим тонше вийде папір. Розрівняйте масу і викладіть на неї пелюстки квітів, листя або будь-який інший наповнювач.
5
Накрийте піднос зверху ще трьома шарами сітки/марлі. Поролоновою губкою починайте збирати воду, промаківая поверхню. Рухайтеся від центру до країв. Продовжуйте процедуру доти, поки вода не перестане вбиратися в губку. В цей момент накрийте піднос бавовняною тканиною і обережно притисніть її. Зачекайте, поки тканина не вбере залишок вологи.
6
Накрийте піднос дошкою або жорстким негнучким картоном. Переверніть піднос так, щоб папір виявилася на дошці. Акуратно зніміть москітну сітку. Візьміть ще одну дошку, накрийте її х \ б тканиною, покладіть тканинної стороною на папір. Переверніть ще раз. Приберіть сітку і накрийте цю сторону тканиною. Пропрасуйте всю цю конструкцію праскою. Гладити треба доти, поки папір не висохне. Готовий лист покладіть під прес.
Зверніть увагу
Квіти - це найкращий подарунок на 8 березня. Пропонуємо зробити красивий букет з паперових тюльпанів. Нам знадобиться різнобарвна папір. І бажано, щоб вона була не дуже тонкою. Але стоп, про те як робити вазочки з підручних матеріалів, розповімо як-небудь іншим разом. Зараз розбираємося як робити квіти з паперу. Крок 1. Беремо квадратний листочок паперу.
Корисна порада
Квіти дарують гарний настрій і радість. Зроблені з паперу нарциси виходять не гірше справжніх. Ними можна прикрасити не лише інтер'єр, а й піднести в подарунок близьким і друзям. Візьміть гофровану папір жовтого кольору, щоб зробити середину квітки. Виріжте ножицями коло діаметром 5 см. У центр кола поставте олівець і обжимаються навколо нього паперову заготовку. Отриманий ковпачок приклейте в центр нарциса.