Як вибрати мережеву компанію.

Мережевий маркетинг - форма реалізації послуг і товарів за допомогою створення дистриб'юторської мережі. Дистриб'ютори мають право як продавати продукцію компанії, так і залучати до неї нових членів, отримуючи за це комісійні. Якщо ви вирішили пов'язати cвою долю з мережевим маркетингом, то кроки, описані нижче, дозволять вам уникнути найбільш грубих помилок як у виборі мережевої компанії, так і подальшої вашій роботі.
Інструкція
1
Якщо є доступ до Інтернету, заведіть назву мережевої компанії в пошукову систему. Поруч з назвою припишіть вирази, типу «позитивні і негативні відгуки», а також «піраміда і лохотрон». Отримайте якомога більше інформації. Якщо позитивних відгуків дуже багато, а негативних майже немає, продовжуйте знайомство з мережевою компанією далі.
2
З'ясуйте, яку продукцію або послуги ця мережева cтруктура продає. Якщо продукції немає, а прибуток, у тому числі і ваша, буде йти тільки за рахунок залучення в компанію нових членів, не витрачайте далі свій час. Ви зіткнулися з звичайної фінансовою пірамідою. Діяльність таких організацій протизаконна.
3
Якщо компанія не торгує повітрям і продукція є, дізнайтеся наскільки вона якісна і ексклюзивна. Подивіться, чи є даний товар у вільному продажу в міських роздрібних мережах. Якщо те, що продає компанія можна купити в лотку на кожному розі, та ще й на порядок дешевше, не витрачайте далі свій час. У разі підтвердження високої якості і ексклюзивності продукту, перейдіть до наступного кроку.
4
Вивчіть асортимент товару і ціни. Широкий асортимент і прийнятні ціни - ще один плюс мережевої компанії. Крім того, велика частина продукції повинна клієнтами витрачатися. Наприклад, косметика, побутова хімія, продукти харчування і т.п. Якщо клієнт залишиться задоволений товаром, він стане купувати його періодично.
5
Оцініть надійність компанії. Добре, якщо назва цієї організації на слуху, а час роботи на ринку становить кілька років. Реалізовувати продукцію такої мережевої структури буде простіше. З'ясуйте умови вступу до компанію . Зазвичай для того, щоб укласти договір і почати працювати, необхідно здійснити первинну покупку продукції компанії на певну суму. Однак деякі мережеві структури пропонують безкоштовне вступ до своїх лав.
6
Вивчіть маркетинговий план мережевої компанії. Цей план показує багаторівневий порядок нарахування вам комісійних і ваше місце в системі. В тому числі, при рекрутуванні вами в організацію нових дистриб'юторів. У кожному разі, маркетинговий план повинен бути реально здійсненним. З'ясуйте, як організація підтримує своїх дистриб'юторів в плані навчання та підготовки до роботи, забезпечення інформаційними та рекламними матеріалами. Якщо якість роботи даної мережевої структури опиниться на висоті, укладайте договір і починайте заробляти гроші.